• redditte bir cocuğun birkaç haftaya uçacak sözüyle ayın ortalarında 180 satoshiden 471 adet almıştım bundan bi cacık olacağı yok deyip 200den sattım son 24 saatte 1190 satoshiyi gördü asldaşlsdklşasd allah kahretmesin.
  • 2018 boğa sezonunda 1777 satosh karşılığında zirve yapmış, o günden beri düşüş trendinde ve bugün binance delist etmiş. şu anda 5 satosh. altcoinlerin çoğunun geleceği yok, muhtemelen hepsinin sonu bunun gibi olacak.
  • bu ay mainnet var diye haberler dolaşıyor bir patlama yaşar umuduyla 210 satoshiden alıp beklemeye başladım.

edit: 150 satoshiye kadar düştü (çık artık allah'ın belası) zarar kol gibi.
    bekleyeceğiz mecbur, mainnet %97 seviyelerinde ve yakın zamanda lansman tarihi açıklanacak.
    parayı sıfırlamazsak gelişmeleri aktaracağım.
  • digital rights için tasarlanmış alt coin. sağlam bir kadrosu ve altyapısı var. henüz çok alt fiyatlarda ve istikrarlı bir artış sergiliyor. henüz küçük bir market hacmi var ama bir kaç ay içinde 1 dolar sınırlarını zorlayabilir. tam hodl etmelik
  • kopup gelmektedir. 24 saatte %150 arttı. market cap iki günde 4 e katladı. 0.04 seviyelerinde alan beni 0.14 le zevke erdirdi
  • 1200 e merdiveni dayayip 600 lu seviyelere hizla gerileyerek coinligini yapmis coindir.
  • yardırmaya başlamıştır.
  • gün itibariyle 0.0002 dolardan işlem gören, toplam piyasa değeri 535.000 dolar olan koin. sözlükten 500 kişi 1.000'er dolar atsak zıplatırız lan.

2018'de 0.1 doları görmüş, 0.05 dolardan hesap etsen bugünkü fiyatın 250 katı.
  • 200 tane ile birşey olmaz da bi 20000 tane alsan belki.
  • eğer amaçladıkları şeyi başarırlarsa akademik hayatla ilgilenen ilgilenmeyen her insanın ögrenecegi kripto para birimi. 500 tane alıp kenara attım. bakalım, hayırlısı.
hesabın var mı? giriş yap