şükela:  tümü | bugün
 • ios ve android için çıkan pokemon klonu rick and morty oyunu. oyunda rick olarak çeşitli morty'leri toplayıp savaştırıyorsunuz pokemon gibi. genel olarak güzel olmuş ama harita olmaması büyük eksiklik.
 • rick'in yine morty'leri bozuk para gibi harcaya harcaya bitiremediği oyun.
  salakça diyaloglar, tip çeşitlemeleri güzelse de, pek olmuşluk hissi vermiyor ve tatmin etmiyor oyun ne yazık ki.
 • gayet güzel olmuş oyun.
  itemlar'dan yeni item oluşturma olayı klasik pokemon çizgisinin dışına çıkma konusunda olumlu olmuş.

  hangi morty'nin hangi pokemona gönderme olduğunu tahmin etmeye çalışmak ise oldukça keyif aldığım olay. giant head morty golem mesela. ya da two headed morty iki kafalı kuş pokemonu dodo.

  strateji tavsiyesi isteyen olursa şayet;

  aynı morty'lerden yakalayıp combine etmeye bakın, level kasmaktan çok daha hızlı ve etkili bir olay.

  misal, 2 tane double headed 9 level birleşince 17 level triple headed oluyor. 2. evrim olan mortylerin birleşmesi ise daha da yüksek level'da mortylerinizin olmasını sağlıyor, derisiz 2 morty'nin birleşimi 26 level skeleton morty'miz olması demek.
 • multiplayer'ı gelmiş olan güzel oyun.

  birlikte seviye geliştirmek isteyenler mesaj atsın.
 • oyunu yaklaşık 3 saate yakın oynadım. 6 tane madalya topladım sanırım.

  oyun bana biraz pay to win geldi. özellikle saldırıların limitli olması ve iksir vs.. itemlerin yüksek sayılabilecek oyun içi parası bedelinde olmasından böyle düşünüyorum.

  şimdilik en iyisi izlemeye devam etmek.
 • oyunun madalya almalı single modunda görevlerini bitirdim. öncelikle oyunda hizlica zirveye cikmanin yolu orjinal mortyi gelistirmek. yani oyunun basinda surekli morty manipulator clip alip paralari çarçur etmeyin. her türden 1 adet morty ve orjinal mortyli takiminizla gezin. trainerlar ile dovusmek yerine wild mortyler ile dövüşün hem para hem item düşürüyorlar. hep orjinal morty ile dövüşün tüm xp ler ona aksin. markette attack mega seed satisa cikinca evi arabayi ona basin orijinal morty yenilmez oluyor.