şükela:  tümü | bugün
 • spotify üzerinden yayınlanan, gm’liğini can sungur’un yaptığı, can bonomo, can temiz ve ismail türküsev’in oynadığı bir rpg kanalıdır.

  ilk iki bölümü an itibariyle yayınlanmıştır.

  link: https://open.spotify.com/…si=dv5ukeewtnc9jhqelbltrq
 • olmamış program şefler oyun oynayacağına herhangi bir konuda sohbet etseler daha güzel olurmuş. maalesef o tarz mı gibi bir sanat eserinin yanında asidi kaçmış gazoz gibi kalıyor.
 • baya başarılı olmuş bence, işi tamamen geyiğe vurmayıp rp kısmına da önem vermeleri çok iyi olmuş.
 • ders dönüşü yolumu şenlendiren bir podcast serisi.
  role play kısmı gerçekten insanı gülerken kendinden geçiriyor. keşke bölümler de daha sık gelse.
 • özellikle türküsev'in performansıyla inanılmaz şenlenen, aşırı iyi podcast. twitch'te farklı kişilerle de dnd serisine başlayabilir cs. özellikle rp'si kuvvetli zade'dir, günhan'dır, pelin'dir... şahlandırır konsepti. yayını podcast, podcasti yayın şeklinde istemek adettendir.
 • rp ile geyik ayarinin tam tutturuldugunu dusundugum podcasttir. zaman icinde karakterler yerine oturdukca ve ekibin basindan degisik olaylar gectikce geriye donuk espriler artmis ve dinlemesi git gide daha da zevkli hale gelmistir. ayrica 11. ve 12. bolumlere hizli bir giris yapan omer harmankaya'nin seslendirdigi "serdar" karakteri yarip gecerek aninda favorim olmayi basarmistir.
 • s01e11'i arkadaki cips yeme seslerinden dolayı dinleyemediğim eğlenceli podcast. s01e12'de de cips yediklerinden mütevellit ağızları kuruduğu için şapırdayarak konuşmazlar inş.

  edit: s01e12'de can bonomo şapırdıyor. damn.
 • ismail nenem evlen benimle
 • aynı ekibin (bkz: o tarz mı) adında podcastleri de vardır, youtube, spotify ve itunes platformlarında mevcut.

  her pazartesi (bkz: gev gev gev)
 • can sungur ve o tarz mı ekibinin (can bonomo, can temiz, ismail türküsev) dnd sistematiği çerçevesinde oynadığı frp podcasti. bunu profesyonel bir frp gibi düşünmemek lazım. (adamlar 10 bölümde sadece 1 side quest tamamlayabildiler) zaten bu dört kişi boş boş sohbet etse bile güldürmeye yeter, bunu oyunculara biraz daha hitap edecek şekilde yapıyorlar sadece.

  yeni bölümünü heyecanla beklemekle beraber bu program sayesinde o tarz mı ekibiyle tanışmış oldum. şu an onların 2016'da başlayan rock fm podcast'lerini de spotify üzerinden dinlemeye başladım.

  s01e12 şimdiye kadar çıkmış en iyi bölümdü bence. en az 4-5 kez dinledim. can sungur oyuncuları oyunda tutmak ve yol göstermek için "noob eltutan" "kuzgun tatlıtuğ" gibi karakterler yollamış fakat başarılı olamamıştır. en nihayetinde karakterlerimiz akıl hocası olarak bir sıçanı (mario) tercih etmiş ve bizi tekrar kahkahaya boğmuşlardır. (abi oraya girilmii)

  ayrıca can sungurun "previously on podcastia" kısımları bile kalitesini göstermeye yetiyor. seviyoruz seni.