şükela:  tümü | bugün
  • hotel url adresine bakıp 195tl gibi bir fiyata 1 gece kalma hatası bulunduğumuz istanbul yalıköy'deki bir hoteldir. kahvaltıda 2 dilim peynir, 3er dilim dometes salatalık, bir dilim ince hindi/tavuk salam ile geçiştirilir.yumurta bile yoktur. booking.com'daki yorumlara bakıp aldandığımız bir oteldir. sağdan soldan eşe dosta rezervasyon yaptırılıp yorum yazdırılmıştır.
    otel odaları yaklaşık 4m2'dir ve sözde balkona çıkmak için olan kapı 1,60 boyundadır. çünkü üst odalar tavan arasına yapılmıştır. tavan o kadar alçak ki odada nefes alamadığım için gece 4'e kadar dışarda takıldım. şile'deki otellerin daha ucuz ve daha kaliteli olduğunu düşününce o kadar yol gidip buraya gelmek zahmetli ve gereksizdir.
  • an itibari ile giris yaptigim otelimsi hostel. deniz manzarali oda ve zengin icerikli kahvalti fotograflari beni cezbetti. bir de buraya bir gelis amacim vardi. 4 gece olan rezervasyonumu bir gece ile sinirlandirip istanbul'a geri donmeyi dusunuyorum. 150,- tl olan oda fiyati inanilmaz yuksek. resepsiyondaki kiz guler yuzlu ve iyi niyetli ama kurtarmaya yetmiyor. bu fiyatlara cok daha iyi yerlerde kalabilecekken tam bir hayal kirikligi yasiyorum sozluk.
    ayrica tuhaf bir sekilde bir oda ucretini gelmeden odememe ragmen kalan geceleri de pesin istediler. tabi ki vermedim.

onunde bir kafesi var denizin dibinde. aslina bakarsaniz inanilmaz guzel sakin ve kafa dinlemek icin ideal bir yer. ama otel kesinlikle fiyatlari gozden gecirmeli.

benden onceki yazar arkadas otel fiyatini 195,-tl olarak yazmis. sanirim booking.com'dan dolayi. ben ilk aradigimda 175,- dediler ve hemen 150,-ye dustuler. yurt disinda bir yere gitmediginiz surece bence asla booking.com kullanilmamali.

bu gece uyuma sansim yok gibi gorunuyor. nefes almakta zorluk cekerim ben bu odalarda. cidden 4-5 m2 buyuklugunde. inanilir gibi degil. neyse bu kadar aglama yeter...
  • kamp için gitmeyi düşünen varsa kesinlikle aklının ucundan bile geçirmesin.

telefonla aradık, 5 kişi için rezervasyona gerek yok denildi ormanlık alan var denildi sonradan anladık google görsellerde sahte resimler kullandıklarını.

kamp alanına gittik 5 sap sizi buraya alamam dedi kapıdaki görevli. kamp alanını görseniz şok olursunuz bir tane ağaç yok tesis bile değil, duş muhtemelen otelde otel ile kamp alanı 500 metre vardır o sıcakta yürüyerek çekilecek çile değil.

bizde sinirlendik gittik çilingoz'a yalıköy ile arası 12km falan, giriş ücreti falan vardı ama çadır kiralama ile pek farkı yoktu. duş, tuvalet, orman içinde kamp alanı temiz çarşaflı yataklı çadırlar. verdiğimiz paraya değdi en azındankamp alanı ile plaj arası 100-200 metre civarında.

podimass'ın kamp alanında tek bir gölge ve ağaç yok. 5 erkeğiz diye bizi almayan bir çalışana sahip dikkat edin.