şükela:  tümü | bugün
  • youtube videosu

şanlı pöh'lerimizi sinirlendirince neler oluyor bunu gördüğümüz bir vidyoya denk geldim. ayağına taş değmesin askerlerimizin çok profesyonelce sövüyorlar helal olsun. profesyonel ve soğukkanlı arkadaşlar gerçek birer ölüm makinaları
  • sonra ortamlarda terör niye bitmiyor dersin kim bilecek.
  • önemli bir bölümü ırkçı düzeyde türkçüdür, bu bakımdan doğu ve güneydoğu anadolu bölgesinde halkça pek sevilmezler. yine pekçoğunun örgüt sempatizanı olsun ya da olmasın, bölge halkından haz etmediği bilinir.
    türkiye'deki bir siyasi partinin sempatizanı olduklarını her fırsatta söyler, bu partinin flamalarını, logosunu, işaretlerini açık açık taşımaktan imtina etmezler.
    her kesime ve her partiye eşit mesafede olması gereken devlet memurunun böyle bir tutum içinde olması nasıl profesyonellikle bağdaştırılır?
    hayret.
    baya baya amatörlük bu.
    sen profesyonel görmemişsin aslan.

profesyonellik

profesyonellik 2

bu kafayla terör bitmez.
    bu kafa sadece terörü azdırır.
    40 yıldır anlamadılar.

alttaki entriye ithafen: devletsen eğer taş atanı alacaksın, silah sıkana sen de silahla cevap vereceksin. kimsenin buna itiraz ettiği yok.
    ırkçılıkla zehirlenmiş, nefretten gözü kör olmuş adamın aklı, asıp kesmekten ötesine ermiyor. ne demek istediğimi tekrar ve salağa anlatır gibi anlatıyorum.
    bir, x siyasi partinin propagandasını yapan bir memur profesyonel değildir, olamaz.
    çağdaş hukuk memuriyetin tarafsızlığını emreder çünkü bir bildiği vardır.
    memur olarak sen bir ideolojiye taraftar olursan öteki ideolojinin taraftarı olan sade vatandaşın karşısında oluyorsun.
    maaş aldığın halkın karışısına geçip o bozkurt işaretini yaparsan devletin itibarını zedelersin, çünkü sen devleti temsil ediyorsun.
    devleti itibarsızlaşıltımaya hakkın yok sayın 657'li.
    tarafsızlık senin umurunda değil biliyorum ama ben vatandaş olarak bunu önemsiyorum.
    halkın vergileriyle maaş alan bir memur, halkın %10'undan oy alan bir parti'nin mensubu gibi davranmamalıdır kardeşim.
    bunun neyine itiraz ediyorsun?
    nesi yanlış oğlum bunun?
    %90 da olsa prensip değişmez, %10 u düşüneceksin.
    savcıların, mahkemelerin şimdilik bu konuya müdahale etmemesi bu işin yasal olduğu anlamına gelmiyor.
    iki, terör ancak özgürlükleri genişleterek, refahı arttırarak, bölge ekonomisini kalkındırarak, eğitimle ortadan kaldırılabilir.
    topla tüfekle bitmez, bitiyormuş gibi olsa da iki sene sonra yine ortaya çıkar.
    vurdu kırdı ile nefret ve öfke ile bu mesele çözülemez.
    devlet taviz vermelidir demiyorum, probleme akılcı yaklaşmalıdır diyorum sadece.
    ama bu ikinci hususu sen ve senin gibilere hitaben yazmadım.
    senin gibilerin aklı bu konulara ermez.
    senin için varsa yoksa vurdu kırdı.
    aksini savunan da vatan haini zaten.
    o yüzden sen birinci maddeyi oku gerisini boşver.
  • anlı şanlı türk askerleri olan pöh ve jöh'lerin kendilerine taş atan apocu piçlere, hak ettikleri şeyleri söylediği anlardır.
    terör, pöh ve jöh'lerin tutamlarından bitmiyor evet doğru çünkü verilmesi gereken tepkinin 3/10'unu veriyorlar. askere taş etmek nedir amına koyduğumun çocuğu. bu olay abd'de olsa abd'li askerler tarar geçer.
  • polisimizin jandarmamızın bu videodaki söylemlerini oldukça soft buldum. açık konuşmak gerekirse ben bu tarz vatan hainlerine daha da sert konuşmalarını beklerdim. ayrıca dikkatimi çeken bir hususta şu oldu ; videonun sonlarına doğru şiddetini arttıran küfürlerin nereden, kimden geldiği gözükmemektedir. görüntü var ses nerden geliyor belli değil. net bir montaj. bu tarz hareketler klasik yahudi taktiğidir ve açıkçası biz, basınımızda 145 yıldır kullanılan bu taktiklere çok ta yabancı değiliz.
  • bulundukları ortamı bilmeyen cihangir solcularının eleştirdiği, bu ülkenin yüz akı olan emniyet mensuplarımız. o bölgede 1 hafta dursa, bölge halkının orta çağ kafası yüzünden kafayi yiyecek adamlar, gelmiş bu adamlara laf atıyor. denemesi bedava, gidin oradaki herhangi bir ilçenin hastane aciline. ne kadar dayanabileceksiniz?
  • ne olacaktı? onlar molotof atarken bizimkiler iltifat mı edecekti. bunlar az bile şerefsiz köpeklere. terörle mücadeledeki polisin, askerin her yaptığı hakeret yerinde harekettir.
  • taş atan sevgi kelebeklerine küfür etmişler de bilmem ne. geçen video vardı amerikada polise yakın mesafeden bıçak çekti diye 12 el ateş etti polis. terörist de değildi herif. o video amerikada olsaydı bir iki salvo atışı bir iki pike görürdük. ne çok seviyormuşsunuz pkkyı amk.
  • ''o benim kameramanım'' diyen elemana iyi bile sabretmiş. benim laptopu kırasın gelirken pöh ekibi iyi dayanmış.

askerliğimi tatvan'da yaptım. acilde bir askerin başında dururken ejderden inen ve mpt'leri ile acile giriş yapan, ayaküstü sohbet ettiğimiz ve giderken ejderleriyle bize selam çakan pöhleri de buradan selamlıyorum. harbiden çok karizmasınız haberiniz olsun.
  • --- spoiler ---

sehit agitin kemiklerini sikiyorlar.
    onder aponun gotunu sikiyorlar
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

uc harflilerin sefkatli kollarina gelin orrrospu cocuklari
    --- spoiler ---