şükela:  tümü | bugün
  • insanın yüreğini dağlayan zalımca bir zulme maruz kalmış zavallı bir çocuk.

https://mobile.twitter.com/…tus/1015500779036315648

kınıyorum! *
  • polisin küçük kızımıza kontrolsüz güç uyguladığı feci görüntülerdir. ben de kınıyorum. *
  • vahşettir. insan insana bunu yapar mı?
  • foşik tc yine şaşırtmadı
  • faşizme boyun eğmeyeceğiz.

ya hep beraber ya hiçbirimiz

hahahahahahhahahaahha
  • çok ciddi söylüyorum linke tıklarken elim titredi acaba bu sefer nasıl bir vahşet göreceğim diye.

edit: aşağıda bir yazar arkadaş doğuda asker, polis ne zaman halkına eziyet etmiş falan yazmış. mesele ne doğu, ne de polis. herhalde arkadaş son bir aydır yaşadığımız çocuk kayıpları, kesilen köpekler, tecavüze uğrayan, dayak yiyen kadınlar ile aynı ülkede yaşamıyor. her gün pislik, vahşet görmekten artık içim kalktı ayrıca kendisine mesaj yolu ile de ilettim doğuda görev yapan, vatansızlar ile her gün çatışan-çarpışan polisimiz, askerimiz hatta bir tanesi karşı komşum olan pöh bir abim ne kadar temiz ve iyi niyetli dahi olsa her millet ve her meslekte olduğu gibi maalesef onların da içinde çürük elmalar vardır.
  • otobuste insan yakan pkk'lilar gibi basliklara ugramayanlarin duyar kastiklari basliktir.

edit : simdi izledim, of of ne bicim bir vido o boyle. tum insanlara izletmek lazim. ozellikle amerikan "johnny-cock" sever "pekeke"lilere.
  • (#78933247) jöh, pöh, komando yahut mehmetçik ne zaman doğuda halka işkence uyguladı da korkarak açıyorsunuz anlayamadım? sizin o işkence görüyor dediklerinize biz ; terörist diyoruz.. onlara yapılanları da zevk ve keyif ile izliyoruz. video da görülen görüntü hiç değişmesin, kimse oyuna gelmesin ve barış huzur hakim olsun bölgede. güzel şeyler bunlar, oralarda çocuklara zamanında enjekte edilen polis, asker düşman mantığı bitsin artık.. chp her secimde meclise sokamaz hdppkk yı.. zaten bir daha aynı samimiyet olursa, kendi baraja takılır..

edit ; gelen mesajlar oldu, okudum. kimine saygı duydum, kimini direkt ilettim. embesil sanıyor ki , kullanıcı adımı silersem bulamazlar.. pöh, jöh nasıl ki inlerinde sizin köpekleri indirdiyse , senin gibi itleri de kolay bulurlar. türkiye sadece türklerin değildir, ütopyasını yaşayan bir kullanıcı adına sahip gerizekalı var mesaj atanların içlerinde, pkk köpeği biri belli ki. senin peşindeyim, yetmedi her birime de gönderdim. illa ki karşılaşırız seninle. şehitlere ettiğin küfrü kağıda yazıp sana yedirmiyor muyum bak.
  • neredeyse hiç entry girilmediğine göre pembe götlü cihangir solcusu kılıklı fistanlı orospuçocukları savunucusu piç kurularının hoşuna gidecek bir durum yok.
  • ben hep böyle trollenmeye razıyım dediğim olayın videosudur.

memleket cennet olsun ben sazan ben troll