şükela:  tümü | bugün
  • tüm dinleyicilerinin eski sentencedçı oldugunu tahmin ettigim grup.
  • son albumleri (ucuncu album oluyor bu) a dead heavy day; finlandiya'da 27 agustos 2008, avrupa'da 1 eylul 2008 tarihleri itabiriyle cikmistir.

tracklist su sekilde :

- intro
    - diane
    - left behind
    - bear the cross
    - a dead heavy day
    - me myself and i
    - x
    - human-compost
    - the days between
    - hatelove
    - low life
    - only you can tear me apart
  • bugün keşfettiğim muhteşem grup, neler kaçırmışım.
  • son albümleri lyijy ile sentenced özlemimi dindiren grup. güzel albüm olmuş tavsiye olunur..
  • finlandiya nin buldozerleri lakapli depresif metal lejyonerleri. yeni albumu lyijy cikmis. az once dinlemeye basladim ve daha birinci turu bitiremeden iki tane favori sarki buldum. ville buyuksun!
  • bu aralar sıklıkla dinlediğim fin heavy metal grubu.

ilk zamanlarındaki çakma sentenced havasından kurtulmuşlar gibi görünüyor. yine tarz olarak benziyor ama özgün bir hale gelmişler. özellikle son 2 albümde kullandıkları hard rock hatta yer yer blues öğeleri değişik bir kıvam katmış tarzlarına . dawn the ashes rain yeni tarzlarını çok güzel özetliyor. blues solosu katılmış bir sentenced şarkısından fazlası yok belki ama kötü olduğu anlamına gelmiyor hatta gayet keyifli .

şarkılarda kullandıkları riffler birbirine çok benziyor , kendini tekrar etme durumu var gibi ama yine de dinletiyor açıkçası .

ben yeni hallerini sevdim . vile grubu adam etmiş .
  • mk maşallah dediğimiz 2 gün yaşamıyor. soktuğumun ville'si gruba ara vermiş. sokuk

--- spoiler ---

vılle's statement about the band's future
    greetings oxygen spenders. after these last 15 years we have reached the point in our career that it's time to stop and think about the future. thou it has been a great ride with ups and downs, great friends, audiences and whatever has been thrown at us, we're going to hit the brakes now and lay the band to rest. for how long remains to be seen. as you all know, it has to be 100% or not at all. personally, ı really have to think about that long and hard.
    on behalf of the band ı want to thank the people who have supported us throughout the years. labels, managers, promoters, clubs, festivals, crews... and especially the fans. without you this could not have been possible.

take care y'all

v
    23.08.2015
    --- spoiler ---
  • yeni parcalari left behind myspace sayfalarindan yayinlanan grup(um)
    http://www.myspace.com/officialpoisonblack
  • 2013 ün en güzel metal albümlerinden birine imza atmış grup. es geçmeyin