şükela:  tümü | bugün
 • ryan reynolds'ın başrolünü üstleneceği pokemon filmi. "pika-pika, pikachu"dan başka bir şey diyemeyen pikachu nasıl dedektif olacak? haydi, oldu, ryan reynolds ne alaka? gerçi haberlerde reynolds'ın planet of the apes'te andy serkis'in kullandığı hareket yakalama (motion capture) teknolojisini kullanacağı söyleniyor. yani reynolds'ı göremeyeceğiz, pokemon animasyonlarındaki pikachu'yu göreceğiz filmde. film, pikachu'nun dedektifliğe soyunması, smith adlı şahsın kaçırılan babasını bulmaya çalışmasını konu alacakmış. pek umut vaat etmiyor bence.
 • 23 martta dünya genelinde çıkacak olan yeni yan pokemon oyunu. daha doğrusu pikachu oyunu. 2016'da sadece sadece japonya'da satışa sunulmuştu. her şeyi toplayıp da 3ds'e getirecekler. son demlerini yaşayan 3ds'e de hâlâ özen göstermeleri ayrı bir güzellik. üzerinden daha da geçip switch'e 40 dolar bandında çıkarabilirlerdi. oyun 3-4 milyon satarsa ki pokemon bu, açılan ön sipariş milyona yaklaşmıştır; switch'te bir seri haline gelebilir. verdik bakalım ön siparişimizi.

  amiibo'su da geliyor bu arada. 13 santimlik boyuyla koleksiyonsa koleksiyon, karaborsa is coming.
 • trailer'i yayınlanmıştır ve heyecanlandırmıştır.

  https://twitter.com/…tatus/1062027369739771906?s=19
 • fragmanını fena bulmadığım film. daha doğrusu pokemon ile olan duygusal bağlarımdan dolayı kötü bulmak istemedim sanırım gösterime girerse eğer iyi ya da kötü fark etmez izleyeceğim. *
 • (bkz: oyun anlamında)
  (bkz: bir başarı sağlayamamıştı)
  (bkz: pokemon)
  (bkz: pokemon)
  (bkz: oyun anlamında)
  (bkz: bir başarı sağlayamamıştı)

  abi siz her aklınıza geleni yazmasanız olmaz mı ya?
 • ön edit: detective pikachu olacaktı.

  allahım sana geliyorum resmen 31 yaşında içimi cız ettiren film. çok seviyorum lan şu pokémonu. merakla beklediğim filmdir.

  ışte trailer
 • fragman iyi veya kötü farketmez, bu ülkede pokemon ile ilgili herbir şey üst sıralara oynar.

  hazır pokemonun fragmanı çıkmışken kendini pikachu zannedip balkondan atlayan elemana da bir küfür çakmadan geçmeyelim.

  (bkz: ben pokemon'um deyip camdan atlayan çocuk)

  bir neslin kabususun ferhat, ben senin amk.
 • muazzam bir şeyler gelecek gibi gözüküyor 30'larına doğru yol alanlara.
 • pikachu'yu ve diğer pokemonları beyaz perdede ilk kez live action bir filmde izleyeceğimiz, başroldeki pikachu'yu ise ryan reynolds'ın seslendirdiği filmdir.

  yayılanan ilk trailer'ı itibariyle bende 6-7 puanlık bir film olduğu izlenimini yaratsa da animelerden iki boyutlu hallerine alışkın olduğumuz pokemonların üç boyutlu hallerinin nasıl olduğunu görmek için izlenebilir. pikachu'nun yanında çoğumuzun aşina olduğu birinci nesil pokemonlardan charmender, psyduck, dodrio, bulbasaur, jigglypuff, charizard ve mr. mime dikkatimi çekti. başka hangi pokemonların olduğunu görmek içinse şimdilik diğer trailer'ları beklememiz gerekiyor.
 • ilk kez kanlı canlı bir pikachu ve öbür pokemonları görmek harika hissettiren film. özellikle charizard son derece epik duruyor. beklenilenden daha eğlenceli ve bol easter eggli bir film olacağını düşünüyorum.