şükela:  tümü | bugün
  • at kafaları toplanmış bu ucubeye güzelleme çekiyor, neyi güzel ulan bu saçma sapan fragmanın. esmer insanlara zaten gıcık olurum, ash yerine bu ne idüğü belirsiz kavruk bir gençle, bir adet tüylü (evet tüylü) pikachu var. eh, ele ayağa düşmek tabirinin tam karşılığı bu.
  • beğenmedim hatta bok gibi buldum ama giderim. pikachu bildiğin odun gibi bir adamın sesiyle konusuyor bu ne amk. ayıı ted filmini hatırlattı daha bir soğudum. ama giderim.
  • ilginctir ilk fragman bana pacific rim uprising'yi animsatti.
  • kesinlikle izleyeceğim film, lan o değil de pikachu'nun başına kötü bir şey gelirse 30 yaşımda şu halimle ağlarım lan ben, o kadar heyecanlandım bak şimdi..
    ayrıca ryan reynolds seslendirmesi güzel de olmuş yeni bir deadpool filmi çıkana kadar tutar bizi gibi geliyor bana..
  • fragmanını bile tamamen izlemeye tahammül edemediğim film. olmamış. digimon gibi soğuk olmuş, yabancı olmuş.
  • filmi bilmem de, o pikachu'nun oyle tuylu tuylu pelu$ oyuncagi cikarsa -ki kesin cikacak oyuncak satmak icin oyle tasarlamislar- eger yasimdan basimdan utanmadan alacagim bir tane, ona bir oda verecegim. bir odasi olacak.

(bkz: babam ve pikachum)
  • arkada the turtles happy together da çalmasıyla eski zamanlara döndüm. konuşabilen bi pikachu olmamış. o sadece pika pika derdi biz ne dediğini anlardık canımızdı ciğerimizdi, olmamış.
  • --- spoiler ---

elektrik üretim santrallerinde ağır koşullarla çalıştırılan pikachulardan biri kaçar ve bunu üzerine hükumet ve enerji piyasası godomanları kaçan pikachular yüzünden "kayıp kaçak pikachu bedeli" adı altında elektrik faturalarında bir güncelleme olur. elektrik faturasında "kayıp kaçak pikachu bedeli" gören ana karakter, sinirlenir ve o kayıp kaçak pikachuları aramak için bir dedektif gibi yola koyulur.

ana karakter aylar süren bir iz sürmenin ardından filmleri aratmayacak bir operasyon ile kayıp kaçak olan pikachuları kıskıvrak yakalar. gerçekte yaşanmış olan hikayede ana karakter pikachuları alıp elektrik santraline geri iade etse de paranın tadını almış godomanlar herhangi bir kayıp kaçak pikachu olmamasına rağmen faturalarda halen daha mevcudiyetini korumaktadır. tabi ki film olduğu için bir pikachu tercih etmişler ama gerçekler yerine güya aralarında arkadaşlık ve dostluk olmuş gibi aktarılacağından açıkçası ilgilimi çekmemiştir.

--- spoiler ---
  • olmamış, olmayacak film. yapmayın etmeyin göz var izan var olmamış işte. gelipte oww diye övmeyin aq. konuşan pikachu nedir. pikachu'yu biz "pika pika" pikachuuu" dediğinde sevimli bulduk, öyle sevdik. ingilizce konuşan pikachu nedir ya. ama oyuncağı çıkarsa alırım *
  • çok beğendiğim trailera sahip film, "nihayet" demek istiyorum. ulan büyüdük gittik adam gibi bi filmini göremeden. kendini pikaçu zannedip balkondan atlayan mal yüzünden pokemon aşkımız çarizardın söz dinlediği bölümde zorla bitirilmişti. aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen resmen eski bi dostu görmüş gibi sevindim, genelde çizgi filmleri filme geçirirken o büyüsü gider ama görünen o ki tam anlamıyla mükemmel tasarlanmışlar. umarım trailer'ı kadar eğlenceli olur.