• balkondan aşağı atlayarak, daha vizyona girmeden ülke genelinde yasaklatacağım filmdir. boşa heyecanlanmayın.
  • çıktığı gibi gidip izlemek istediğim bir film. 1. nesil pokemonlarla çekilmiş bu bile muhteşem.
  • hollywood'un ana karakteri zenci yapmazsak ölürüz geleneğinin son halkası.
  • izledim ve çok beğendim umarım duyma sorunum vizyona girmeden geçer :(
  • beklentiler çok büyük tutulacağı için başarısız bulunacak bir film gibi duruyor; ama yine de izlemeye değer bence. inşallah tutar da devam filmi gelir hatta netflix dizisini yapar.
  • çocuğuma miras bırakacağım film. hey gidi pocket monster'lar.
  • herkes pikachu'nun konuşmasını yanlış anlamış sanırım. aslında konuşmuyor. ana karakterimiz pokemonların konuşmalarını anlıyor.

ben gayet eğlenceli buldum fragmanı. anime'deki pikachu aksine zevzek bir şeydi. şimdi tam doğasına uygun olmuş.
  • görünce çok heyecanlandığım, 2019 yaz aylarında çıkacak olan pokemon'un live action filmi.

pokemonların konuşmasını yadırgadım ve pokemonlar da oldukça tüylü gözüküyor *
  • pikaçunun konuşması hariç çok güzel duran film...(bkz: sebebi neydi ki)
  • lan cahillikle cüretin buluşması ne biçim bir şey ya... olm siz entry ishali misiniz, fikriniz olmayan konuda niye ahkam kesiyorsunuz, forum mu lan burası? olmamış bu, pikachu konuşuyor, tüylü falan diyorlar.

lan bu oyunda pikachu konuşuyor zaten. pokemon'la neredeyse hiç alakam yok ama geek bir yanım olduğundan az çok hakimim. bir şey hakkında atıp tutmadan bir araştırın an azından lan vitaminsiz herifler. pikachu'yu da pullu sanıyordunuz sanırım.

oyunun fragmanı

buradan çok entry girene bok varmış gibi neredeyse ödül verecek yönetimi de kınıyorum. memurlar.net'e döndü güzelim platform. allahım sen sabır ver.
hesabın var mı? giriş yap