şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
6978 entry daha
  • roket takımı yendikten sonra böyle bir pokemon çıktı . 4 adet beyaz top çıktı . halkaları tutturmama rağmen toplar açılmadı kafasına çarpıp düştü . bir şey anlamadım.
  • trainer code: 4908 6116 5879

sıfırdan bir hesapla oynamaya başladım, ekleyenleri hediye manyağı yapıyorum.
  • 5 kilometre yol yürüyorsun, yumurtadan psyduck çıkıyor...
    arkadaş listem boştu, buradan kodumu paylaştım, bir yarım saatte 40 kişi ekledi. gözüm korktu entry'i kaldırdım. daha fazla olursa hediye yetiştirememekten korktum. meğerse zaten günlük 30 hediye açma limiti varmış. haliyle hem siz açamıyorsunuz, hem giden hediyeler açılamıyor.
    bir de insanlar ne güzel yerlerden gönderiyor. ben evin yakınındaki trafonun üstündeki kötü graffitiyi gönderiyorum. ekleyip de burada bu entry'i gören varsa, kusura bakmasın...
  • yeniden başlamış bulunmaktayım.
    id:0199 7406 1603
    ref:7gprdgptt
  • oyuna başlarken veya başladıktan 72 saat sonra 100 poketopu almak için kullanabileceğiniz referans kodum: 2r9mgjgm3

ben de bir şeyler kazanıyorum sanırım ama ne olduğunu henüz bilmiyorum

birbirimize türlü hediyeler göndermek için de arkadaş ekleyebilirsiniz, onun için de numaram: 7227 3176 7909
  • yürümeyen beni 10 gündür 70 km yürüten oyun.

hediyeleşmek için;

1466 2249 8267
  • herkes google, facebook'a veri toplama gizlilik konusunda laf ederken efsane veri toplayan uygulama. bildiğiniz milleti zombi gibi gezdirip oyun ayağına güzel veri topluyorlar. helal olsun.
  • 100 m'ye kadar arkadaşlarınla pokemon transferi yapılabilen oyun. antalya civarında olan yeşillendirirse konuşup iyi xp'lere ve raidlere de girebiliriz.

edit: km değil m olmalı.
  • iphone 11 de kapanıyor. cihazınız veya os desteklemiyor diyor. bilen eden yeşillendirebilir mi?
  • tekrar sahalara dönmemizi sağlayan oyundur.

arkadaş eklemek isteyneler için;

trainer code: 2247 9937 8320
58 entry daha