• fırsat buldukça halen oynamaya devam ettiğim oyun. işten, güçten çok vakit bulamıyorum .fırsat buldukça hediyeleşmek isteyen arkadaşlar ekleyebilir. code: 9518 1481 6995
  • pvp modu zevkli olacak gibi gorunen oyun. ilk denemelerim olumlu. artik ortalam cp pokemonlari da kullanabilecegiz.

diger yandan; ya bilic derbi kazan kardesim diye sinirlenen sinan engin modunda yaziyorum bunu; ya celebi questinde trade a pokemon olayinda tikandim kaldim. yok mu ankara’dan pidgey rattata da olsa trade yapacak olan bir allahin kulu. bir trade yapalim artik ya.

listelerinde ekli oldugum dava arkadaslarima da selam ederim.

sincerely, ericcartman34 / 1199 6984 0131
  • pvp konusunda sıkıntı olacağını düşündüğüm konular var?..

3 eğitmeninde pokemonları hep aynı mı olacak? bir süre sonra sıkabilir.

bana vere vere 200 dust verdi ilk maçımda. en azından her pvpde az miktarda dust verse çünkü ikinci charge becerileri açılırken baya bir dust gidiyor..

charge beceriyi kullanırken ekrana dokunma sistemi nasıl işliyor pek çözemedim esasında.

pek oyunculuk önemli değil gibi şimdilik ama buff un doğru yerde kullanımı ve skill seçimleri oyun bilgisi isteyen şeyler. başlangıç olarak güzel zamanla daha da güzel olacak.
  • hala otobüste metroda oynayanları görünce beni şaşkınlıklara sürükleyen oyun. evet harika bir konsept ile geldi, oyun dünyası için yeni ve heyecanlı bir gelişmeydi. ama akıllı telefonların bu kadar zayıf pil ömrü ile bu oyunun sürdürülebilir olması akıl karı değil. ayrıca oyun rekabete de izin vermiyor, level sisteminin çok acil gelişmesi lazım.
  • oyuncuların karşılıklı kapışma uygulamasını bugün denediğimiz oyun.
    aynı şehirde nispeten uzak mesafelerde kapışmaya başladık ama çok ciddi bir senkronizasyon sorunu yaşadık.
    oyun bende kilitlendi. ilk fırsatta aynı wifi bağlantısı üzerinden tekrar deneyeceğiz, keyifli olacak gibi görünüyor. (entry güncellenecektir.)

oyuncu kodum: 0476 0021 3414
  • 7593 3266 0766
    ekleyin hediyeleselim :)
    arkadaşım da düzenli olarak oynuyor
    onun trainer kodu: 0931 5446 5466
  • evimi pokestop olarak algılaması, acayip kıyaktır.
  • yalova'daki oyuncuları raid grubumuza bekliyoruz. yeşillendirirseniz whatsapp grubumuza eklerim.
  • pvp ile uzaktan oynamak isteyen özelden ulaşsın.

trainer code
    8239 4772 0944
  • iki soru hakkında merak içerisinde olduğum oyun.
    1.unknown pokemonları nasıl yakalıyoruz? diğer pokemonlar gibi rastgele karşımıza mı çıkıyor yoksa belli bir seviye mi gerekiyor?
    2.bir de sarı, mavi,kırmızı takım kaptanları ile düello yapmak istediğimde sürekli time's up demesinin nedeni nedir?
hesabın var mı? giriş yap