şükela:  tümü | bugün
  • sevgili frito-lay.
    biliyorum içinde taso var mı diye o cipsleri mıncıklayıp püre haline getirdiğimiz için rahatsız hissettiğin zamanlar oldu. lakin şunu da unutma ki sen bir kuşağın çocukluk yıllarına dair hoş anılara sponsorluk yaptın. o tasolar senin için ürünün yanındaki promosyondan fazlası değildi belki. hatta ash, misty, brock ve pikachu tasolarını cimri gibi azar azar üretip ortamdaki rekabetin dozunu arttırmaktan apayrı zevk aldığını düşündüğüm de çok oldu. pokemon tasosu peşinde yitip giden harçlıklarla gücüne güç katarken o ufacık masum çocukların bir gün büyüyeceğini hiç hesaba katmadın değil mi? nasıl olsa artık büyüdük koca adam olduk diye yıllar sonra annelerimiz tarafından karşı komşunun çocuğuna verilen eski tasolarımızın geri gelmediğinde yarattığı yıkımı da hiç düşünmedin eminim. emin ol hiç kolay değildi. sen hiç yatmadan önce o gün üttüğün tasolara bakıp uyudun mu? kendini bilmezin teki yüzünden bir efsanenin sona erişini kayan bir yıldız gibi izledin mi? bir plastik parçası yüzünden kaç sağlam dostluğun kurulduğunu aklının ucundan geçirdin mi? hiç sanmıyorum.

artık endişelenmene gerek yok. şimdi bize çocukluğumuzun güzel anılarından birini geri verebilmen için önünde harika bir fırsat var. cipslerinin kapış kapış satılması ile sonuçlanacak tarihi bir fırsat. telif hakları falan filan bunlar beni ilgilendirmiyor frito-lay'ciğim. ben o tasoları geri istiyorum, anlıyor musun?

duy bizi frito-lay!
    bize tasolarımızı geri ver!

#tasolargerigelsin
  • koca koca halimizle cipsleri avuçlayıp bakkal tarafından kovalansak ne macera olur. sırf bunun için bile desteklediğim kampanya.
  • bi sekilde sporcu kartlari da gelecekse desteklerim dedigim kampanya.
  • katıldığım kampanyadır. ekşi taso turnuvası da düzenleyelim. dik atmak yok baştan söyliyim.*
  • taso dediğin looney tunes tasolarıdır, dağılın.
  • cips tüketimini teşvik amacıyla yapılan, çoluğun çocuğun obez olmasına ve kumara yönelmesine yol açmış bir eşantiyon ürününün yeniden piyasaya sürülmesine yönelik bir kampanya.

desteklemiyorum.

sevgili frito-lay, ayrıca cipsleriniz artık hayli lezzetsiz bir halde. yağı ve kabartma tozunu basıp malzemeden mi götürüyorsunuz, nedir?

edit: frito-lay
  • görüyorum ve meybuz da geri gelsin diyerek arttırıyorum. sikmişim magnum’u.
  • canımla kanımla baş koyacağım kampanyadır. hepimiz eşşek kadar adam olduk o taso için bulur buluşturur cips alırız.

edit: imla
  • kenarda futbolcu kartlarımın hemen yanında duran yüz üstünde tasomu piyasaya sürer havamı atarım baştan söyleyeyim
  • asla o dönemdeki tadı ve hissiyatı vermeyeceği için güzel bir anı olarak kalmalı. sad but true