şükela:  tümü | bugün
  • yüzümü güldüren atletimiz. yarıştan sonra verdiği röportajda böyle büyük koşucularla birlikte yarıştığı için çok mutlu olduğunu, kendisi için önemli olanın bu isimlerden fazla kopmadan ilk 10'da yer alabilmek olduğunu söyledi. çok mutluydu bunları söylerken şahsen ben de mutlu oldum dinlerken..

en azından yarıştan sonra çıkıp ben antrenmanlarda çok daha iyiydim, giydiğim ayakkabı ayağıma vurdu, hava soğuk, rüzgar var, yağmur yağdı gibi saçma sapan şeyler söylemek zorunda kalmadı çünkü olimpiyatlarda 10000 metre finalinde kendi en iyi derecesini yaklaşık 20 sn geliştirmeyi başardı..

helal olsun sana, daha çok avrupa şampiyonluğu belki olimpiyat dereceleri göreceğiz senden..
  • madalya alamasa da kendi en iyi derecesini yapmış olması sebebiyle alkışı hak eden atletimiz. kendisi bazıları gibi havayı civayi bahane etmeden, derece alamasa da bizi gayet güzel temsil etmiştir. tebrikler!
  • yanılmıyorsam en iyi derecesini 20 saniyeye yakın geliştirdi. kesinlikle tebrik edilmesi gerekiyor.
  • az sonra yarışacağı londra olimpiyatları 10.000 metre finalinde yardırmasını dilediğim atletimiz. hadi be kara çocuk, göster kendini be!

edit: madalya kazanamadı polat, 9. bitirdi yarışı. ayrıca kendisinin en iyi derecesini yapmış. aferin oğlum, mücadeleye devam.
  • 23.15'te başlayacak 10.000 metre finalinde madalya alacak koç.
    haydi koçum.
  • henüz 21 yaşındaymış. ben ileride birşeyler bekliyorum bu atletten.
  • ilk madalyayı alacak içime doğdu.

edit: içimi sikeyim canın sağolsun polat kemboi
  • yarıştan sonraki röportajında 'vazgeçmeyeceğim' dedi. kendi en iyi derecesini de yaptı,
    vazgeçme kara çocuk,
    peşindeyiz...
  • son 800 metreye girilirken ön grubun en arkalarında bulunuyor. polat'tan son dakikalarda bir atak bekliyorum. ama madalya zor gibi gözüküyor.
  • ve an itibariyle 10000 metrede avrupa şampiyonu olan sporcumuz.aferin polat.