• sunucusu olduğu programa çağırdığı yıldızı sönmekte olan bir ünlünün, programın gidişatını yönlendirmesine müsaade edebilen radyocu, tv sunucusu. mazhar alanson'a diyemediniz mi, "abi çocuk güzel bir iş yapıyor, 5 dk onunla da sohbet etmek istiyorum," diye kibarca? mazhar alanson çocuğu yolluyor, bu abimiz de işi espriye şakaya vurarak, "niye geldin ki sen zaten? tamam hadi kaybol ehi hi..." falan diyor.

programın sunucusu mazhar alanson mu, siz misiniz?!
  • sabahlar radyo d' de program yapan, esprileri ataerkillik kokan bayık ve sevimsiz insan. cenk erdem reklama girince bazen acıyorum, sürekli dayatılmış toplumsal roller üzerinden espriler, küçüklüğümüzden beri kodlanan stereotipleri pekiştiren yaklaşımlar. gerçi bu millet bundan anlıyor, adam bulmuş yolunu. zeka kırıntısı barındırmadan toplumsal roller üzerinden espri yap, cinsiyetlerin kodlanan rollerini iyice pekiştir karikatürize et, tamam yürür gidersin.
  • şarkı çalarken konuşmasının sebebini anlamak zor. eskiden beri yaparlar bunu. şarkıyı mı dinleyelim konuşmayı mı? parça varsa bırak dinlensin. yok konuşmak istiyorsan sustur parçayı öyle konuş. sadece enstrüman olsa yine anlarım; sözlü müzik var; bir yandan da kendisi konuşuyor.
  • sabahları dinlerdim, seyirciyle muhabbeti güzel. olaylara bakış açısı çok farklı.
    geçenlerde programına melih gökçek'i konuk edip twitter paylaşımlarına övgüler yağdırdı. adamı öve öve bitiremediği anda benim için de bitmiş oldu.

melih gökçek denen goygoycu her yazısında ve konuşmasında yalanın dolanın ve algı yönetiminin dibine vuruyor.
    sen de bu adamın ne yaptığını bildiğin halde programına kabul ediyorsun. benimle değilsin labar.
  • eskiden radyo d de sabah ve akşam program yapan bir suredir ise sadece aksam yayini ile devam eden radyocu. son haftalarda ise ayrıca gece kafası isimli bir programla karşımıza çıkıyor.

ama 3_4 yildir da dinlerdim kendisini.

sabahlari inanilmaz eglenceli bir program ile gunun garip haberlerini dinleyiciyle değerlendirdiği guzel bir program oluyordu. aksam programı ise nispeten düşük enerjili ozellikle sunny isimli kendisinden sonra yayina çıkacak hanim ile sunmaya basladiginda inanilmaz enerji düşüklüğü yaşıyordu. sabah programini mumla arar oluyorduk.

sonraları bir sey oldu. yoruldu polat abi heralde ve seçim yapması gerekti sanırım ve büyük fırsatı degil de kolay geleni seçti sanirim ve aksam programı ile devam etti.
    ama aksam programinda neredeyse bitmekte olan günün gazete haberlerini yorumlamak sabahki tadi vermiyor açıkçası.

bir yandan da basladigi kece kafası şovu ile yoruldu sanırım. ve polat labar da gozden kaçmayan bir sey var kendisi zorla komik olmaya çalışıyor. eski sabah programlarını ozluyor sanirim, aksam programında kendi kendine taklit yapmaya çalışıyor vs ama olmuyor. en ufak bir meseleyi bilal e anlatir gibi anlatmaya çalışması eglenceli bir sey varsa onu da eziyor, öğütüyor zaten.

kendisininin çok büyük bir hizla düşüş trendine girdiğini düşünüyorum. çünkü ben dahil bir cok arkadaşım uzun zamandir dinlemiyoruz, dinleyemiyoruz.

kendisi de bunu farketmis olacak ki geçen gün sosyal medya da "sabah programina ne dersiniz?" gibi bir duyuru yapmış inceden.

ama bizden once polat labar in eski sabah programlarini ve sonra da son donemdeki programlarini dinlemesini tavsiye ediyorum.

dinleyici zaten her şeyin farkında.

umarim, tekrar eski polat labar i dinleriz
  • sabahlari radyo d'de program yapan ve la bamba melodili "sabah polat labarlaa" jingle'ina sahip olan dj. sosyal medyadan veya telefonla kendisine ulasip birilerine veya bir seylere haykirabilirsiniz (bkz: haykirma kosesi)
  • kimsenin dinlemediği radyodan, hiç kimsenin dinlemediği radyoya transfer olmuş.. başarıları.
  • 2 ocak itibariyle cri türk 'e transfer olmuş radyo programcısı. radyo d' den ayrıldıktan sonra dinleyememiştim,yeni radyosunda en kısa zamanda dinlemeye başlayacağım. dinlemek isteyenler için hafta içi her gün yayın saati 18.00 - 20.00 arası.
  • o kadar uykusuzum ki polat alemdar diye okudum.
  • kanal a'da yayınlanan hafta sonu günlüğü programının sunucusu. hürriyet web tv'de yayınlanan düşme videosuyla tanıdım kendisini. eğlenceli biri olduğu kalkınca sufle yemesinden belli.
hesabın var mı? giriş yap