şükela:  tümü | bugün
  • geleceğin hilmi topaloğlusu ya da erol kösesi hissi uyandırıyor bende, ortaya çıkışı, portföyü, sanatçı ilişkileri ve sonra belki düşüşü..
  • kasabalıdır, yarı hemşehrim sayılır, müzik dünyasının yükselen yıldızıdır, çok da düzgün adamdır.
    parayı herkes kadar sever, hayatı da.
    uzaktan biraz "arabesk" görünür, ki kendisini logo, albüm kapakları ve kutuları tasarımları, vs konularında uyardım, maalesef dikkate almadı pek, ama onun bulunduğu sektör ve hitap ettiği kitle için çok da yanlış sayılmaz. bülent ortaçgil, zuhal olcay ile çalışmıyor sonuçta, hande yener, sinan akçıl vs ile çalışıyor...
    düzgün adamdır, allah herkese böyle dostlar nasip etsin...
  • 34 plt xx plakalı bmw aracını satıp, 34 py xxx plakalı porsche arabasını gece turgutlu belediyesinin karşısına rahatlıkla park edip gidebilen şahıs. içim gitti yemin olsun. abi kasaba burası, biliyorsun belediye falan dinlemezler, götürürler. onu geç, bizim kıytırık arabaları çizip kaçıyorlar, seninkine bob ross misali resim yaparlar. kapat onu bir yerlere.
  • bu adamın adını duyunca üç beş mevzuda, unkapanı kafası, şirketinden albüm yapan sanatçılardan "benim sanatçım" diye bahseden, şarkıcıyı işçisi gibi gören iri yarı kötü kalpli adamları hatırlıyorum. neden bilmem, demeyeceğim, zira çok iyi biliyorum.

(bkz: aşkımı sakla)
    (bkz: orhan gencebay ile bir ömür)
  • orhan gencebay ile bir ömür albümünden sonra ibrahim tatlıses'e yapacağı albümle de adından sıkça bahsettirecek olan kişidir.
  • bursa'nın gelişmekte sınır tanımayan semti görükle'ye 22,02 diye bir mekan açan zat. bilumum konser etkinlik alanı olarak bir ihtiyaca yönelik harikulade bir hamle yaptı diyebiliriz.
  • tayyip'e yakınlığı, dün yapılan o malum toplantıdaki şarkıcıların büyük bir kısmının kendi şirketi poll production'a bağlı olmasıyla tescillenmiş yapımcı. alişan, hande yener, kutsi, metin arolat, mustafa sandal, berksan hepsi poll production'a bağlı.
  • enteresandır bu adam yıllarca izmir'de taşra belediyelere uyduruk sanatçılar getirip götüren sıradan bir organizatördü.

ne oldu da bir anda bu noktalara geldi düşündürücü.
  • türkiye'nin en iyi menajer menajeriydi kendisi sonra prodüktör olma sevdasına tutuldu ama özünde iyidir.
  • soyadının hakkını veren bir akape'lidir kendisi.