şükela:  tümü | bugün
 • kendisi rus ırkının eşsiz * bir örneği.ufak çaplı reklamlarda rol alıyor.ytü de iktisat okumasına rağmen uzun süre geçmeden popüler olup dizi sektörüne atılacaktır.

  (bkz: bazı kızların çok güzel olması)
 • --- spoiler ---

  ateşler onu almasa princess shireen büyüyünce bu arkadaşa benzer bir şey olacaktı.
  rahat uyu şirin.

  (bkz: kerry ingram)
  --- spoiler ---
 • hem türkçe hem rusça olmak üzere 2 farklı kanalda yayın yapan youtuber.
  hazır yaşlarımızda yakınken buraları okursan diye buraya bi evlilik teklifi bırakıyorum . bence bunu bi tartışalım (:
 • sanırım sözlükte kendisinden bir ben haberdar değilmişim. neyse ki youtube'da önerilenler kısmında rastladım, artık boş boş vlog izleyen güruha katılmış bulunuyorum.

  bu arada bir 8-9 sene daha evlenmeyi düşünmüyorum, ama illa sözlükten birisiyle evlenecekse; o ben olmalıyım.

  tanım: isminden ve cisminden anladığım kadarıyla rus asıllı güzellik.

  günler sonra gelen edit: makyajsız halini pek beğenmediğim için evlenmekten vazgeçtim. kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 • youtube'ın dünden beri reklamını öneri vasıtasıyla yaptığı vlogger. dün gördüm youtube'da, başlık açacaktım vazgeçtim. 1 saat sonra baktım başlık açılmış ve entryler girilmeye başlanmış. hep viral işte bunlar.
 • sanırsam kendisi çurka sever.
 • doğallıktan ölebilir. taksinin bile ön koltuğuna oturuyor. bana, tanısam "iyi kızdır ya" diyeceğim biri gibi geldi. ileride daha da ünlü olduğunda "önceden iyiydi de götü kalkmış :/" demeyiz umarım.

  kendisi kuzenimi andırdığı için de bana sıcak gelmiş olabilir bilemedim.
 • video başlıkları biraz hürriyet haber gibi, mesela başlıkta bir şey yazıyor ama başlık videonun sadece %10'un da yer anca buluyor. orada da yazdık 2-3 kişi beraber bunu ama biraz atarlandı sanki. eleştirileri dikkate almak lazım. sana gidip de saçını kırmızı yap demedik sonuçta. neyse, ben öyle vlog falan izlemem -yani pek kanal bilmem- ama genel olarak hoş çektikleri. başarılar diliyoruz.
 • geçtiğimiz şubat ayından beri takip ettiğim youtuber. o dönem videoları ortalama olarak 2 bin izlenmeyi geçmiyordu sanırım. şu son bir ayda ne olduysa izlenme oranı hızla arttı ve gözümde maalesef iticileşmeye başladı.
  önceleri ailesinden ayrı bir şekilde istanbul'da hayatını sürdürmesi ilgimi çekiyordu ve gerçekten takdir ediyordum, kendini geliştirmeye çalışan imkanlarını iyiye kullananan biriydi gözümde ama şu an izlenme oranı artsın diye bilerek yanlış anlaşılmaya müsait şeyler yapıyor gibi geliyor. bu da haliyle gözümdeki samimiyetini yitirmesine sebep oldu.
  videoyla alakası olmayan başlıklardan sonra şimdi de videoya kapak olarak bu fotoğrafı seçmesi bende "iyi ya da kötü hakkımda konuşulsun" düşüncesi içerisinde olduğu izlenimi doğuruyor.
  fotoğrafı yargılamıyorum, fotoğraf hakkında görüşümü de belirtmiyorum. sadece hepimiz biliyoruz ki youtube'da bu fotoğrafı gören alakalı alakasız çoğu insan videoyu açacak ve kendinde yorum yapma hakkı bulacak eminim büyük bir kısmı polina'nın duymak istemediği cümleler de kuracaktır, umarım bunları göze almıştır da sonrasında yine geçen seferki gibi üzülmez.