şükela:  tümü | bugün
 • kendisi rus ırkının eşsiz * bir örneği.ufak çaplı reklamlarda rol alıyor.ytü de iktisat okumasına rağmen uzun süre geçmeden popüler olup dizi sektörüne atılacaktır.

  (bkz: bazı kızların çok güzel olması)
 • --- spoiler ---

  ateşler onu almasa princess shireen büyüyünce bu arkadaşa benzer bir şey olacaktı.
  rahat uyu şirin.

  (bkz: kerry ingram)
  --- spoiler ---
 • hem türkçe hem rusça olmak üzere 2 farklı kanalda yayın yapan youtuber.
  hazır yaşlarımızda yakınken buraları okursan diye buraya bi evlilik teklifi bırakıyorum . bence bunu bi tartışalım (:
 • sanırım sözlükte kendisinden bir ben haberdar değilmişim. neyse ki youtube'da önerilenler kısmında rastladım, artık boş boş vlog izleyen güruha katılmış bulunuyorum.

  bu arada bir 8-9 sene daha evlenmeyi düşünmüyorum, ama illa sözlükten birisiyle evlenecekse; o ben olmalıyım.

  tanım: isminden ve cisminden anladığım kadarıyla rus asıllı güzellik.

  günler sonra gelen edit: makyajsız halini pek beğenmediğim için evlenmekten vazgeçtim. kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 • youtube'ın dünden beri reklamını öneri vasıtasıyla yaptığı vlogger. dün gördüm youtube'da, başlık açacaktım vazgeçtim. 1 saat sonra baktım başlık açılmış ve entryler girilmeye başlanmış. hep viral işte bunlar.
 • bugün başka bir site üzerinden kanalını gördüm. kızın güzelliğinden ziyade şu videoda babasıyla olan diyaloğu ve babasının video çekmesi konusundaki cesaretlendirici konuşması çok hoşuma gitti.

  eğitimli ebeveynlerin, çocuk yetiştirmedeki rolünü çok güzel özetleyen video. eğitim burada illa iki üniversite bitirmek değil elbette. adam gayet naif, gayet kızına güvenip ne yaptığını bileceğini düşünerek çok da güzel destek vermiş.

  bu adamın yetiştirdiği kız zaten bozulmaz. yolu açık olsun.
  burayı okuyorsa, babasına da sevgiler selamlar.
 • sanırsam kendisi çurka sever.
 • doğallıktan ölebilir. taksinin bile ön koltuğuna oturuyor. bana, tanısam "iyi kızdır ya" diyeceğim biri gibi geldi. ileride daha da ünlü olduğunda "önceden iyiydi de götü kalkmış :/" demeyiz umarım.

  kendisi kuzenimi andırdığı için de bana sıcak gelmiş olabilir bilemedim.
 • video başlıkları biraz hürriyet haber gibi, mesela başlıkta bir şey yazıyor ama başlık videonun sadece %10'un da yer anca buluyor. orada da yazdık 2-3 kişi beraber bunu ama biraz atarlandı sanki. eleştirileri dikkate almak lazım. sana gidip de saçını kırmızı yap demedik sonuçta. neyse, ben öyle vlog falan izlemem -yani pek kanal bilmem- ama genel olarak hoş çektikleri. başarılar diliyoruz.