şükela:  tümü | bugün
  • https://polingu.com/

    merhaba, sizlere web sitemden bahsetmek istiyorum. üzerinden herhangi bir para kazanmıyorum. web sitemin amacı; filmler, diziler, şarkılar, youtube yayınları ve oyunlardan çeşitli kesitleri izleyip, bunları türkçe ve diğer dillere çevirerek yabancı dil öğrenmek. diğer alternatiflerden farkı ingilizce'den diğer dillere çeviri yapılabildiği gibi, aynı zamanda japonca - ingilizce ya da japonca - türkçe gibi seçeneklerin de olması. yani artık japonca, korece gibi diller de öğrenilebiliyor. ayrıca multiplayer ve karaoke gibi değişik teknolojilerde mevcut. buradan bir örneğe bakabilirsiniz.
    https://polingu.com/music.php?kat=4

    şimdi gelelim bunu neden buraya yazıyorum? yabancı dil bilen arkadaşlara ihtiyacım var. özellikle japonca, çince, korece. yani çeviri konusunda yardım bekliyorum. buradan mesaj atamayanlar için, bana "ogulcann@msn.com" adresinden de ulaşabilirsiniz.

    ayrıca sitenin yazılımı tamamen bana aittir. el emeği göz nuru, bir senedir uğraşıyorum. sağdan soldan bulunup, "aaa işte site yaptım" tarzında bir şey değildir. ciddi bir projedir.
  • emege saygı