şükela:  tümü | bugün
 • paraları avrupa tatillerinde yiyormuş

  odatv

  istanbul ataşehir atatürk mahallesi’nde perşembe akşamı 23.00 sıralarında mobil park polisi, 4 genci şüphe üzerine durdurdu. gençlerin üst aramasında herhangi bir suç aletine rastlanmadı. gbt sorgularında 'uyuşturucu kullanmak' suçundan kayıtları çıkan gençler, polislere daha önce uyuşturucu kullandıklarını ancak artık kullanmadıklarını anlattı. ardından da isterler ise uyuşturucu satıcısını yakalatabileceklerini söyledi. bunun üzerine polis, gençlerden uyuşturucu satıcısıyla irtibat kurmalarını istedi. gençler, satıcıyla uyuşturucu almak için randevulaştı.

  satıcı polis, aracı da sivil polis aracı çıktı

  mobil park polisi de buluşma noktasını abluka altına aldı. uyuşturucu satıcısı randevu yerine gelince operasyon başlatıldı. suçüstü yakalanarak gözaltına alınan şüphelinin, istanbul emniyet müdürlüğü bünyesindeki bir şubede görevli sivil polis memuru b.d. olduğu ortaya çıktı. uyuşturucu satışına sivil polis aracıyla geldiği belirlenen b.d., ataşehir asayiş büro amirliği’ne götürüldü.

  araçta 6 gram uyuşturucu bulundu

  şüpheli polis memurunun, geldiği sivil araçta yapılan aramada, poşet içerisinde 6 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

  avrupa ülkelerinden tatil paylaşımı

  istanbul ataşehir'de uyuşturucu sattığı iddiasıyla gözaltına alınan polis memuru b.d., ataşehir asayiş büro amirliği'ndeki sorgusunun ardından narkotik suçlarla şube müdürlüğü'ne götürüldü. polis aracıyla uyuşturucu satmak için geldiği yerde, meslektaşları tarafından gözaltına alınan b.d.'nin, sosyal medya hesaplarından, sık sık avrupa ülkelerinde yaptığı tatil fotoğraflarını paylaştığı görüldü.

  ayrıca (bkz: emniyet mudurunun 2kg uyusturucu ile yakalanmasi)
 • bu olayın bir benzeri de uyuşturucu ile mücadele derneği başkanının 70 kilo esrar ile yakalanmasıdır.
  link
 • haber "uyuşturucu satıcısının kimliği herkesi şaşırttı"

  beni şaşırtmadı beni dahil etmeyin..
 • beni pek de şaşırtmayan olay. zira satan da belli satıtıran da. kimse müdahale etmiyor, o göstermelik müdahaleleri saymazsak.
 • her önüne geleni polis yaparsanız olacağı buydu. torbacıyı polis yapmak nedir aga .dd