şükela:  tümü | bugün
  • bugün izdihamda öleni, koronaya yakalanıp öleni şehit ilan edebileceklerini gösteren görüntüdür.

bugün, dünya ne kadar medeni olduğumuzu görecek !?
  • on yüz bin milyon sevap point fazlası için tabi ki koşacaklar. sonra fotoğraflar çekilecek, sosyal medyada paylaşılacak, havalar atılacak.

https://youtu.be/tabxoonc1va
  • polisimizin biber gazı kullanmayıp sert müdahale yapmayarak ne kadar ileri seviyeye geldiğini gördüğümüz olay.
  • (bkz: bindirilmiş kıta)

edit : akpnin yıllardır uyguladığı "rte'ye destek bakın nasıl büyük" algısı yaratmak. ki bugün bunu gösterebileceği son tiyatro. bugünü çok iyi kullanacak akp.

ama şunu herkesin idrak etmesi lazım. bu görüntülere karnı tok yurdum insanının. millet aç aç. işsiz insan gidip de bu görüntüye "helal olsun" demez. bindirilmiş kıtayı götür. coşkulu insanlar. tüm ülke güllük gülistanlık. ama perdenin arkasında işsizlikten kırılan, cebinde 1 tl çay parası olmayan, gırtlağına kadar borçlu bir halk. pazara gidip rahat rahat sebze, meyve bile alamıyor. o sürekli ağızlarından düşürmediği meşhur 2001 krizinde bile insanlar en azından pazardan bu kadar korkmuyordu. şimdi insanlar pazara bile uğramaya korkuyor.

neyse verin dombırayıda elalem gerçek reis nasıl olur görsün.

edit : tüm editleri kaldırdım. fikrimi paylaştım. kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim. tek söyleyeceğim. islam dini hiç bir siyasi partiye özel çıkartılmadı. akpyi desteklememem müslüman olmadığım anlamına gelmez ve kimse de bu hükmü veremez zaten.
  • şimdi bunlar puta tapmamış mı oluyor?

t: allah'ın akıl fikir konusunda cimri davrandığı topluluk.

edit: inanmayan mallar için video.
  • ibadetin gizlisi makbuldur sözünden yola çıkarak, böyle bariyeri aşmalar, polisi zor durumda bırakmalar vs.. çok kötü değil mi? önemli olan ibadet ediyor olman değil mi? nerde, hangi camide ya da evde ibadet etmiş olman neyi eksik kılar..

üstüne bir de corona belası hâlâ bitmemişken iç içe birbirini iterek bariyer vs dinlemeden koşmak..
    bilemiyorum altan bilemiyorum
  • hafta içi işinde gücünde olan insanların ödediği vergilerin sırtından geçinen, ne kadar asalak tip varsa hepsi orada.
  • normalde diğer camileri boş bırakan şovmen güruhtur.

dini bayramlar haricinde alkole abanan, zinanın dibine vurup kul hakkına giren, inandığı din ne emrediyorsa hepsini götünden anlayıp tersini yapan ve en önemlisi kendisine allahlık etmeye çalışanlara tapan, kulluk eden sözde müslüman topluluğudur.

(bkz: 63 bin kişilik çamlıca camii’nin bomboş olması)

edit: imla.

edit2: alkole takılan müslümanlar olmuş. emin olun alkol dışında saydıklarımın yanında alkol zemzem kalır.
  • türk polisinin dünyaya mesaj verdiği bir izdiham. maşallah maşallah türk polisine bakın ne kadar duyarlı. ancak ben ve arkadaşlarım izmir de toplanıp iktidarı protesto etsek omuz çıkıkları, parmaklarda kırıklarla gözaltına alınıp anayasal suç işleme iddiasıyla mahkemeye çıkarılırdık.

alayınızın amk.
  • geri zekalılık seviyesinde ilklere adını yazdırmak isteyenler oluşanlardır.

özellikle türkiye'deki bu din pazarlamacılığını bir türlü anlamıyorum.
366 entry daha