şükela:  tümü | bugün
  • insani bir eylem değildir. aileleri ve sevdikleri yeterince üzülüyordur size gerek yok.
  • polislerde biz ölünce ekşiciler bizim için üzülsün diye yalvarıyordu diye düşünmeme neden olan beyanat.

adamların umrunda değilsinki üzülsen ne üzülmesen ne, ilk fırsatta copu kıçına yiyip o güzel biber gazı ve tazyikli suyu tatacaksın koçum, neyin derdindesin.
  • ölüm kötüdür. vatanı savunan polisler öldüğünde üzülünür. gezi parkında gaz bombası atan polis öldüğünde de üzülünür. gaz bombası atması ölümüne üzülmeyecek kadar vicdansız yaparsa bizi ne farkımız kalır onlardan. ama yine all cops are bastard o ayrı
  • bir insan öldükten sonra arkasından ağlayan olsun olmasın önemi var mı? neyin kafası bu? senin veya bizlerin ağlayıp üzülmesi ölen insan için değer teşkil etmiyor. bunu pazarlık vesilesi yapmaya gerek yok.

yani "sen bana gaz sıktın ölürsen ağlamicam arkandan ühühüh" bu mudur?

tanım: gözü sahip olduğu ideoloji tarafından perdelenmiş bünye düşüncesi.
  • insancıl, doğal olarak gelişir. tepkisiz kalınır çünkü polis teşkilatının mottosu olan halk için emniyet sözü kimseye güven vermiyor artık. vicdansız memurlarla doldurulmuş, bireyin hak ve özgürlüklerine saygısız, zalim bir oluşumdan ölene de üzülmez artık bu toplum. diğer 'adalet için hizmet' sözüne girmiyorum bile..
  • çok doğal bir durumdur. asıl anormal olan, bunu yadırgayan insanların olması. yahu, kime üzüleceğime de mi sen karar vereceksin? ha, sevinen insanlar için vicdansız diyebilirsin. de bana, ben bu konuda vicdansızım. bu cahil teröristler gebersin, umrumda mı? ılkokulda ne kadar sapık, şuursuz arkadaşım varsa polis oldu. ıki tanesi de icra ile ilgili bi bilmem nede görevli. şerefsizler kendi aralarında düzenleme yapıp, icradaki malları ucuza ucuza kapatıyo. adam benle yaşıt, doksan milyarlık arabayı otuz milyara aldı. ev de aldı aynı şekil. polis asalaktır. bugüne kadar hiç yararı dokunmadı bana.
  • (bkz: oksimoron)

bu kadar hissiyatsızlaşmış olanlar gidip direkt polis olsun bence.

yakışır.
  • tamamen polislerin sucudur. ektigini bicmektir. insana insan gibi davransalar bunlara hic gerek olmazdi.
  • halkına düşman bir polis örgütünün gayet öngörülebilir sonucudur. evet ölmeniz umrumuzda değil.