*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "bir gün polis, ameliyat için gelirse ben, ne yapacağımı çok iyi biliyorum. siz insan değilsiniz." şeklinde polisleri tehdit eden ilginç doktordur. kaynak
 • bir anestezi uzmanının alkol dozajını ayarlayamaması kötü olmuş. ne diyelim, kafa güzelken insanın ağzından her şey çıkabilir. ama insan gerçekten düşünmediği bir şeyi ağzından kaçırmazmış derler. alkol vb sadece bunların dışarı dökülmesini engelleyen bariyerleri ortadan kaldırıyor. gerçek düşüncesi buysa, üzücü.

  edit: şu entry'de yazdıklarımdan bu eylemi olumladığımı düşünen biri varsa, onun zekâ seviyesinden ve türkçe bilgisinden şüphe ederim. düşüncelerini ve duygularını küfür kullanmadan ifade edemeyen şahıslardan çok şey bekliyoruz sanırım... allah bu gibi tiplerle muhatap kılmasın insanı.
 • üst: burada kadının ismini paylaşmıştım ama sildim. polis şikayetçi olsun artık savcı baksın işin orasına, buradan yazarak kimsenin görevden ihraç edildiğini görmedim.

  ulan kadın görevini kötüye kullanacağını açık açık ifade etmiş hala ifşa etmek yanlış diyeni mi ararsın alkollüymüş gül geç diyeni mi ararsın. ailenden biri bir doktor tarafından bilinçli bir şekilde öldürüldüğü zaman aynı tepkiyi mi vereceksin yani şimdi anlamadım?
  ulan biz de içiyoruz ama mesleğim gereği bana işi düşen birini elektrik verip öldüreceğimi beyan etmiyorum. bir anormallik yok mu yani burada? "hangimiz alkollüyken birilerinin canına kastetmedik ki canım." deyip geçiştirelim mi bunu?

  ehliyeti ve diploması derhal elinden alınması gereken bir psikopat, potansiyel seri katil. ne demek lan benim ameliyatıma polis gelirse öldürürüm? alkollü araç kullanırken söylüyor bunu bir de başkalarının hayatını halihzırda tehlikeye attığı yetmiyormuş gibi! nereden buluyorlar bu cesareti ve kim şımartıyor bunları böyle anlamak mümkün değil.

  ek: arkadaşlar haber sitelerinde bu kadının akdeniz üniversitesi'nde anestezi dalı araştırma görevlisi olduğu yazıyor. hastanenin kadrosunu indirdim, anesteziyoloji bölümünde araştırma görevlisi olan ve soyadı g. ile başlayan iki tane emine var. emin olunca sosyal medya hesaplarını kanıtlarıyla beraber eklerim. bunu bir kampanyaya dönüştürebiliriz.
 • ülkenin sonu ne olacak merak ediyorum. eskiden cahil adam edepsizlik yapardı, şimdi tahsilliler de onlardan geri kalmıyor. toplum olarak iyice psikopata bağladık. kimse karşısındakini dinlemiyor, cümlesinin sonunu getirmesini beklemeden belden aşağı vuruyor, korna çalmak cinayet sebebi oldu, öğretmen öğrencisine, kurum müdürü maiyetine sarkıyor, doktor polisi tehdit ediyor, vali memuruna "seni buraya gömerim" diyor.
  allah encamımızı hayretsin.
 • anestezi uzmanı hanımefendi “ben o alkolmetreyi üflerim eğer bir gün ameliyat için bir polis gelirse ne yapacağımı çok iyi biliyorum.” diyor yanlış anlamadıysam.

  normalde ne doktorlara ne başka meslek gruplarına karşı bi garezim yok ama hanımefendinin niyetini aşırı derecede tehlikeli buldum ben. bu tarz insanlara doktorluk yaptırılmaması lazım.

  bu meslek bu kadar ucuz olmamalı.

  not; ulan şu kadını savunmak için kullanılan argümanlar daha vahim;

  “alkolü fazla kaçırmış şok halinde doktor”

  bir gün alkolü fazla kaçırmış şok halinde bir tecavüzcünün eline düşersen ve burda ağlarsan biz de empatiyi tecavüzcüden yana yapalım o zaman senin gibi.

  “bir anestezi uzmanının alkol dozajını ayarlayamaması kötü olmuş. ne diyelim, kafa güzelken insanın ağzından her şey çıkabilir. ”

  çok güldük be dostum. dozaj demi hahaha. birazdan kafayı çekip anneciğin hakkında çok güzel şeyler söyleyeceğim ama alınma kafam güzelken ağzımdan kaçabilir böyle şeyler.

  hatırlatmam gereken bir şey var ki açtığım başlık cinsiyetçi olduğu için değiştirilmedi. daha önce aynı konu hakkında başka bir başlık açıldığı için entryler o başlığa taşındı.
  ben cinsiyetçi bir taraf da görmüyorum üstelik.
  bayan derler alınırsınız kadın deriz alınırsınız.
  hanımefendi yazdık yine kurtulamadık feminazilerin elinden...

  edit(imla); cerrah değil anestezi uzmanıymış. hatırlatan arkadaşa teşekkür ederim.

  edit(küfürlü mesaj): küfürlü mesajlar atan vatandaşları burdan teşhir edip itin götüne sokmak istemiyorum. ama zorlarlarsa yapacağımı bilsinler.

  hele bir tanesi bedevi iti diye küfür ediyor. küfür etmesini bilmiyorsan uygulamalı öğretiriz.

  bedevi iti ne lan?
 • vatana ihanet ile yargılanması gereken kadın. büyük ihtimal terörist sevici sempatizanıdır, afedersiniz cehape zihniyetine sahiptir.

  --- spoiler ---
  bir gün ameliyat için bir polis gelirse ne yapacağımı çok iyi biliyorum.
  --- spoiler ---
 • alkolü fazla kaçırmış şok halinde bir doktordur.

  eğer ameliyattan önce de bu kadar içiyorsa hastaları tahtalıköye yatay geçiş yapmakta zorlanmıyorlardır.
 • yav he he chp li ve fetöcüdür.
 • yuh ulan yuh. iç iç iç polis işini yapınca bağır çağır birde üstüne tehdit et. oh hayat sana güzel canısı.