şükela:  tümü | bugün
  • mesajın net olarak ulaştığın anlardır. semih-nuriye için düzenlenen eylemde yaşanmıştır.
  • şunu da alın diyen beyaz tişörtlü polis kameramanı sanırım. ulan aranızdaki en zeki elemanı kameraman yapmışsınız.

asdafadafad
  • ulan ben de heykel sandım. polis olmam lazım sanıyorum, bildiğiniz malım.
  • önce kaçma ihtimali olan direnişçileri toplayan polis, canlı heykeli, eyleminin doğası gereği bir yere gitmeyeceğini düşünerek en sona bırakmıştır. gayet zekice bir hamled...şaka la şaka.

edit: imla
  • kameraman polisin; "şunu da alın şunu da" demesine rağmen, hala hiçbir polisin kadına dokunmaması ilginç olmuş. korktular sanırım.
  • bence canlı heykel kendisini gerçekten heykel sanıyor.
  • bence o iğrenç solcu sesi ile bağırmadığı için o nun solcu olduğuna inanmamıştır.
  • gece gece yarmış videodur. bir yandan da heykel performansı sergileyen kızın aklından geçenleri tahmin etmeye çalışıp ona gülüyorum. eminim başta performansına sadık kalmak için öyle dursa da daha sonra "dur bana saldırmıyorlar bozmayayım xd" diyip istifini o kadar ortalık karışmasına rağmen bozmadı.

keşke video devam etseydi de ablamız ne kadar süre heykel olarak kaldı, birisi gelip kendisini arabasının bagajına ya da çöpe atmaya çalışana kadar bekledi mi görseydik.
  • bu ülkede fikirsiz, eylemsiz bir vatandaş olursan tıpkı canlı heykel gibi sana dokunulmayacağını göstermiştir. aslında istenen vatandaş tipinin ne olduğunu bizlere göstermiştir.