• şuurlarını iyice kaybettiler. polis az kalan aklını da kaybetti.
  • turk polisinin $uursuzlukta sinir tanimamasina bi ornek daha. lan bu nasil bi kin nasil bir nefrettir ya? bunu nasil savunacaksiniz olm? tayyip diye twitterdan tt kasanlar, araclara atmlere zarar verdiler diye kendini paralayanlar, yerleri kirlettiler diye ortaligi yikanlar o evdeki insanlarin yuzune nasil bakacaksiniz olm? hadi eylemcileri direni$cileri gectim, o evin icinde bebek coluk cocuk varsa bunun hesabini kim verecek. lan allah a$kina $u taptiginiz hukumeti bi ele$tirin, bi engel olsunlar $u polislere...

http://s1.directupload.net/…ges/130603/ltoyuelt.swf

lan bi yol gosterin kime $ikayet edecegiz bunlari yeter amina koyim!!
  • tanımlanamayan hareket. şuur kaybı bile değil, belli ki şuurun kırıntısı bile hiç bulunmamış kendilerinde.
  • arkadaşımız, dostumuzun bizi korumasıdır.

yersen.
  • doğrudan insan üzerine sıkılıyorsa, evin içine de sıkılabilir düşüncesine hakim polistir.
  • ulan kimi kime şikayet edeceğiz sorusunu akla getirir.
    -alo 155 polis mi, polis evime biber gazı atıyor? kullanımına aykırı bir şekilde..
    + ?!
  • #bunlarmıkoruyacakbizi şeklinde bir hashtag ile ilgililere gösterilmesi gereken tarzdaki hareketler.
  • emri uyguluyor diyenler umarım anlaşmıştır emir uygulamakla alakası olmadığını.

söz konusu polisin en masum ifadeyle şerefsiz olduğu olaydır.
  • ya biri bunlara cihattayız falan dedi herhalde. yoksa bu kadar özümseme, bu kadar içselleştirme görev aşkıyla, meslek gereğiyle, emir kulu olmakla açıklanabilecek birşey değil.
    düşmana yapılmaz bu be. hangi dinde, hangi kitapta, hangi vicdanda, hangi insanlıkta yazıyor bu. nasıl bir güruh bunlar. diyeceğim ki gel bir de bizim eve sık da alayım seni ayağımın altına diyeceğim ama onların biber gazına karşılık benim küfürlerimden başka birşey yok ki.
    hoop ağalar beyler. aynı memleketin evladıyız unuttunuz mu?
    türk polisi kötü gün dostudur, toplumun huzuru polisin gururudureröröeröeröröerörö..
    türk polisi buna dönüştü işte. ya da hep böyleydi de ben bilemedim kendi küçük pembe dünyamda. türk polisiymiş bu.
    yuh dedim yuh.
  • bu videoyu da izleyip halen polis de emir kulu diyen varsa cidden gitsin en yakin hastaneye, beynini aldirsin.
hesabın var mı? giriş yap