şükela:  tümü | bugün
 • "hdp standını korumakla görevli polis, siyah bir araçtan ‘ölürüm türkiyem’ şarkısını açarak, hdp’lilere dönüp ‘bozkurt işareti’ yaptı."

  https://www.artigercek.com/…e-bozkurt-isareti-yapti

  kabul edilmelidir ki, parti devletine dönüştürülen türkiye'de kimse güvende değildir. bahçeli ve erdoğan'ın paslaşarak ürettiği nefret söylemleri bu ülkeyi büyük bir çatışmaya götürüyor. kurumlar da nefret söyleminin neferi oluyor. ister komünist, ister şeriatçı, ister akp'li ister chp2li olsun, polis sadece polistir. ülkenin güvenliğinin omurgası, siyasetten arınmış güvenlik güçleridir. aksi halde, polis de kendi arasında bölünür ve içsavaşın tohumları atılmış olur.
 • acaba o polis 2010 yılında da bozkurt işareti yapabilir miydi!
 • açık net iş ahlaksızlığıdır
 • bundan bir 5 sene önce olsa açığa alınırdı. insan gerçekten hayret ediyor.
 • valisinden polisine devletin seçimlerde alenen taraf olduğunu gösterir. ayrıca "5 sene önce yapamazdı" diyenler türkiye'yi hiç tanımamış gerçekten. 5 sene önce de 20 sene önce de yapardın, hiçbir şey de olmazdı.

  bu ülkede hrant dink'in katillerine türk bayrağıyla poz verdirildi be. onlarca hdp binası yakıldı. kim neyi yapamadı?

  ayrıca (bkz: van valisinin akp'ye oy istemesi)

  edit: bazıları mal olduğundan anlamıyor. polis ne bozkurt işareti yapacak ne zafer işareti ne de başka bir şey. polisliğini yapacak gidecek maaşını alacak. siyaset yapmak istiyorsa basacak istifasını gidip stepne partisinden adaylığını koyacak.
 • oysa ki apo bayrağı açıp gerillaya selam göndermeliydi.

  not: mustafa kemal.

  edit: tabi ki entry seri eksilenmiş, çünkü zülfü yare dokunduk.

  herkes açmış yönetmeliktir tüzüktür, yok memurdur şöyledir böyledir, kuralcılık oynuyor.

  ben pkklılara duyar kasacak kadar ahlaksız değilim!

  edit2: bir pkklı da özelden salyalar saçarak küfrediyor, gidip köpek sikmeliymişim, biz bunu iyi bilirmişiz. bu kadar aşağılık bir zihniyeti arasanız bulamazsınız.

  bir zihnisinir de çindeki uygurların durumuna gönderme yaparak kendince çelişki yaratmış. siz uygurların şehirlerinde barikat kurup terör estirdiğini duydunuz mu? ya da uygur türklerini sansürsüz dinleyebilir misiniz? bu nasıl bir ahlaksızlık?

  son edit: bu yazımda sanki polisi savunmuşum gibi benim atatürkçülüğümü sorgulama cesaretini gösteren ne idüğü belirsizler var. polisin yaptığı yanlıştır, hatta tahriktir. cezası da verilmeyecek muhtemelen ülkenin geldiği şu noktada. ancak ikiyüzlülüğünüz öyle bir boyuta geldi ki şu saçma hareketten tüm polis teşkilatını aşağılayanı mı ararsın, türkçülüğe dil uzatanı mı ararsın.. ekşideki mastürbasyon başlıklarından bir haline geldi burası. ne desek boş.
 • turk polisi'nin turklerin simgesini yapmasi hadisesidir.
 • hoşunuza gitsin veya gitmesin, bozkurt, türk mitolojisinde önemli bir semboldür, bunda bir art niyet aramak veya bozkurttan rahatsız olmak esas art niyetliliktir.

  not: sosyalist spor
 • yerinde bir eylemdir.

  kendisi öldürmek isteyen teröristlere selam mı verecekti?
 • bozkurt türk mitolojisi vs. bunları geçin, bozkurtun hangi siyasi hareketin simgesi olduğunu herkes bilir. ölürüm türkiyem şarkısı ile de kombo yapmış bak sen şu afacana.

  inşallah hdp %9.9 ile baraj altı kalır da hdplilerin şu parlamentodan umudu kesilir. bu ülkeye barış marış fazla arkadaş. kandı şehitti filan bunlar iş yapıyor. hdpli manyağın biri de polise karşılık verse "işte terörrikller devletumuzn polisine saldıriürlerr" diye ortalığı yıkardınız.