• ya varya hakketten ne enterasan ülkedeyiz. coğrafya kader mi keder mi bilmiyorum ama bu zihniyetin kötü olduğuna eminim artık.
    böyle devam edin, edin ki kararsızlar da size oy vermesin artık.

edit: düşünsene sen polissin ve amirin sana diyor ki git afişi sök. polis bile şunu düşünüyordur ulan bu ne alaka benle. benim işim afiş sökmek mi? benim görevim insanları korumak değil mi?
  • polisler değil ibb afişlerini, ibb'yi de toplasa götürse yokuş aşağı giden o kamyon duracak mı bakalım?
  • kadın can güvenliğim tehlikede dese, polis yok diye yanına bir tane polis vermezsin. afiş söktürmeye 50 tane polis yolluyorsun.

katarlı kocalarınız çok bastırıyor herhalde çaldıklarınızdan geriye kanal istanbul'u yapacak para kaldıysa yapın şu kanalı hadi.
  • videodan polis olup olmadıklarını anlayamadım ancak doğruluğu kabul edilirse hangi kanuni dayanakla yapıldığını merak ettiğim bir idari işlem.
  • goturenler polis olsun olmasin farketmez. yahu arkadas kanal istanbul, bu sehr-i istanbul’u ne hale sokacak haberiniz yok mu? arsaniz mi var da bencillik ya da paragozluk yapip canla basla buna engel olmaya calisiyorsunuz? cocugunuz yok mu? ona nasil bir gelecek birakmak istiyorsunuz? siz halkin canini ve malini korumakla yukumlusunuz.

canimiz gidiyor! canim istanbulumuz gidiyor!

ses cikaracaginiza, susturmaya calisiyorsunuz...
  • bugün afişi söken yarın kanal istanbul projesini eleştirenleri tutuklar mı acaba dedirten.

polisin iş ve görev tanımı afiş toplamak mı?
    tacizi, tecavüzü, cinayetleri afişçiler mi kovalamalı?
  • 18 yıldır darbeci zihniyete karşı savaştığını iddia eden siyasi iktidarın darbeci bir zihniyetle gerçekleştirdiği eylemdir.
  • memlekete bak ki sen devletin polisi siyasetin aleti olsun. hoş, nasıl olmasın? o göreve getirilenler de birinin bir şeyi olduğu için getirildi sonuçta, vefa borcunu ödüyor. yazık ki hakkaniyetle edinilmeyen o görev devlete değil, kişiye karşı bir vefa borcu doğuruyor.

bu da çadır devleti olmanın alametlerinden sadece bir tanesi.

tanım: güreşe doymayan pehlivanın son çırpınışları. istanbul gitti, başkanlık da gidecek...
  • ülkede artık demokrasinin, hukukun ve mantığın bittiğinin göstergesidir.
  • şaşırtmayan durum sonuçta kimin polisi? polis bile yetmiyor bekçiyi de çıkardılar.
hesabın var mı? giriş yap