şükela:  tümü | bugün
 • günümüzün politik doğrularının nazi tarzı dayatma olması. aksini iddia etmek gibi bir fikir özgürlüğünün dahi olmaması durumu. modern zaman toplumsal hayatının köküne kibrit soyu dökmektedir.

  1. hayvanseverlik
  bir köpek hatta bir pitbul çocuğu parçalar bunu dahi savunur nazist köpekseverler. bunu savunurken ne hümanisttirler ne vicdan ne insaf ne de merhamet. tek dertleri trendi olan hayvanseverlik akımının parçası olarak kendilerini sözümona modern, kool, duyarlı gibi sunabilmelerinin iğrenç hazzı.
  (bkz: yanlışlıkla çocuk parçalayan pitbull)
  (bkz: 5 yaşındaki çocuğa saldıran sokak köpekleri)
  (bkz: eskisehirde kopekler tarafindan parcalanan kadin)

  iyi lan oldu olacak ben de kaplan ve timsah gezdireyim. çevredeki insanları yediğinde kızan olursa hayvan düşmanı ilan edeyim.

  2. feminizm
  kriminal vakalar üzerinden bütün bir toplumu esir alırlar. dünyadaki veya ülkedeki kriminal vakaların büyük çoğunluğu erkeklere yönelik olması dahi problem değildir. hatta, intikam için iftira atanı, babasına eski sevgilisini öldürteni dahi vardır.
  (bkz: tecavüz iftirası yüzünden ölen genç adam)
  (bkz: kizina tecavuz edene kendi ceza veren adam)
  (bkz: iühf feministlerinin hukuk öğrencisini linç etmesi)
  (bkz: seda yelkenci)

  ayrıca bu toplumu esir alan bu feminist dalga, tüm erkekleri kadınların kölesi haline getirmiş. erkekleri bir haftalık evlilikle dahi ömür boyu nafaka kapısı haline getirmiş. babaları bir kezbanın ifadesiyle öz evlatlarından ayırabilen bir nazizm. tüm bunlara maruz kalmayanları dahi bu maruz kalanların korkusuyla sünepeleştirmiş, kaypaklaştırmış bir nazizm.

  eskiden herkesin aslan gibi babası vardı. şimdi erkekleri ise bir kezban için anne babasına düşman olan meriçlere dönüştürdü erkekleri bu nazizm.

  3. lgbti propagandası
  sorun lgbti olmak değil bunun propagandasının yapılması. bunu açıklmak zorunda bırakan bi nazizm gerisini siz düşünün. hem de 7 yaşındaki çıocukları dahi kullanarak.
  78669880

  4. rasyonalizm diktatoryası
  bunu anlatmaya kitap yetmez, john ralston saul voltarein piçleri kitabında anlatmış. özet geçeyim, insan hatta hayvanlar bile duyguları olan varlıklar iken bu duyguları tamamen es geçip ortaçğada kilienin halktan bilgiyi gizlediği gibi uzmanlık maskesiyle toplumsallaşmaktan uzaklaştırılan ve her şeyi sürekli değişen bilimsel bilgiyi bir iktidar aracı olarak kullanarak insanların tepesine binmek olarak tanımlanabilir.

  örnekler çoğaltılabilir. ama bu her türlü tartışmada susturucu olarak kullanılan politik doğruculuk enstrümanlarının yeni bir tür nazizm olması ve baskı aracı olarak kullanılmasıdır.