7 entry daha
  • burada birçok insanın gerçekten kendini tuttuğunu düşünüyorum. ben de mümkün olduğunca yazmamaya çalışıyorum. işler çığrından çıktı. aslında dayanmak çok zor; yazılacak o kadar şey var ki. bazıları politik entry girmeyenleri eleştirebilir. bence haklılar. beni de ayıplayabilirsiniz bu konuda.
  • beni de ayıplayabilirsiniz bu konuda.
    çok canım sıkılıyor, bazen yazıp yazıp siliyorum

ama benimle aynı görüşü paylaşmadığı halde küfür ve hakaret içeren mesajlar gönderen çeşitli suserlara cevap verecek gücüm yok.

ama bunun yerine şükelalarınızı bol bol veriyorum ^^
  • ben yıllar önce sözlüğe girdiğimde, bilgi işlem teknolojileri, otomobiller, bilimsel bir çok yazılar okumuş ve bunlardan gerçekten çok şeyler öğrenmiş birisiyim.

kafama takılan birçok konuda ilk önce sözlüğü açar bakardım. ama özellikle son bir kaç yıldır, ülkenin gündemi o kadar politik bir hal aldı ki,siyaset okumayı, türkiye'nin gündemini, dış politikayı takip etmek bir görev haline geldi nerdeyse.

doğal olarak, bir konu açılacağı zaman hem bu bahsettiğim sebeplerden hem de gündemin yoğunluğundan bu mecburen yapılıyor.

mesela bu akşam pazar gecesi olmasına rağmen, onlarca olay oldu. açılan konularda ağırlıklı olarak bu konular.

çok doğal karşıladığım ve kendimi tutmak için zorlamadığım konudur.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap