şükela:  tümü | bugün
  • adını koyalım artık şunun.

benim tespit edebildiğim kadarıyla (tabii bir çok başka unsurla birlikte) amaçları:

1) kadın ve erkek arasındaki fıtri diyalektiği baltalamak suretiyle insanın hem neslini hem de ruhsal akışını bozmak

2) insan medeniyetini bitirip yeni bir medeniyet çağı başlatmak (bu biraz zor çünkü soyları kesik, deccalin de soyu kesik bu arada)

3) cinsel işleyişi ve verimi düşürüp insan neslini demografik açıdan azınlık haline getirip kalanları da demonlaştırmak

4) tüm evrensel değerlerin yerine sınırsız bir cinsel özgürlük anlayışını ikame etmek suretiyle pedofiliye, nekrofiliye, zoofiliye ve tecavüz olaylarına kapı açmak

5) dinî inançları ve milli karakterleri tamamen yok edip dinsiz, milliyetsiz ve cibilliyetsiz seküler/modern insanın evrimini tamamlamak suretiyle evrensel bir tiranlık inşa etmek

6) bu entiriden dolayı yeniden uçurulursam şimdiden hoşça kalmak
  • ve ne üzücü ki asıl hedef çocuklar.
  • insanı zevk için yaşaması gereken bir varlık olarak gören, bu uğurda her mukaddesatı ayaklar altına bütün -izmler gibi insanla hayvanın büyük farkını ayırt edemeyen zihinlerin çukurudur.

ara okuma #94762370

sadece konumuza bakan kısmının anlaşılması adına izah edersem;

yıllaaar yıllaar önceydi.

bir padişah raiyetinden 2 adamı huzuruna alıp görev verdi. birine 25000 tl kadar para verip bir kat elbise almaya gönderdi. diğerine 2.5 milyon lira ve kapalı bir zarf verdi. birincisi en kaliteli kumaştan 1. sınıf bir elbiseyi aldı. gelince kendisine gore ödüllendirildi. diğeri ahmaklığından bu kadar paranın elbise için verilmiş olamayacağını göz ardı edip zarfı açmadan elbise almaya gitti. kumaşçı da 'bulmuşum böyle enayiyi' deyip gösterişli ama öncekinden bile kalitesiz malı tikledi. tabi padişahın huzuruna gelince şiddetli cezalandırıldı bu ikinci.

hayvan ve insanın donanımlarını karşılaştırmak için sunulan bu temsilde birinci arkadaş bir hayvandır. anlık zevkler için donatılmıştır. cok sık verilen bir örnekte olduğu gibi, insan otlayan bir koyunun kafa rahatlığına zorlukla ulaşabilir. günde onlarca kez tekellüfsüz çiftleşebilen bir hayvanın zevk ü sefasına belki asla ulaşamaz.

ama diğer yandan insana öyle duygu, düşünce ve kabiliyetler verilmiş ki.. insandan istenen sonucun yüz kat aşağı olan hayvanla aynı olması imkansız.

insana yakışan, yaratıcısının kapalı bir zarf halindeki buyruğu olan kur'an-ı hakîm'i açmaya çalışmaktır.

estağfirullahilazim
  • dini inançları kaldıracaklarsa sonuna kadar destekliyorum.
  • kazanılmamış haklar için, özgürlük için mücadele eden herkes politik olmak zorundadır. bu durumun sadece lgbti ile alakası yok yani.
  • insan medeniyetini bitirmek derken?
    yeryüzünde o kadar çok bilim insanı, yazar ve sanatçı lgbti+ birey var ki çoğundan haberiniz bile yok.
    bırakın böyle saçmasapan safsata hikayeleri.
    herkesi olduğu gibi kabul etmek neden bu kadar zor geliyor size önce onun bir iç hesaplaşmasını yapın.
  • ekonomi boka batmış.
    dış politika çuvallamış.
    iç politika içler acısı.
    barolara yapılmak istenen saçmalığın savunulacak tarafı yok.
    istanbul ve ankara bir daha alınamamak üzere kaybedilmiş.
    15 temmuz gazilerine dayak atılmış.
    eee bu kadar bokun kokusu gizlenemiyor artık.
    pelikan terör örgütü trollerine emir verilmiş ki algı operasyonu yapılsın.
    aynı trollerin sürekli aynı saatlerde bir biri ardına başlık açıp entry girmesi bu yüzden.
    hitler'den mussolini'ye tüm faşistlerin karın ağrısı lgbt bireylerdir.
    mevcut iktidar ve onları destekleyenler unutmasın ki tarihte kim lgbt bireyleri hedefe koyduysa kendisi tarihten silinmiş ama lgbt bireyler ve mücadeleleri var olmayı sürdürmüştür.
    abd'den italya'ya ingiltere'den israil'e tarihi lgbt katliamı dolu olan tüm ülkelerde bugün lgbt eşitliği kabul edilmiştir. sırada türkiye ve rusya var.
  • ciddiye almaya degmez biliyorum ama bazen biraz da gulmek gerekiyor, aptallik suc degil ama aptallarla dolu bir cevrede yasiyorsaniz zihinsel sagliginizi kaybetmemek icin onlarin bu yetersizligini espri konusu yapmanizi oneririm.

1) kadın ve erkek arasındaki fıtri diyalektiği baltalamak suretiyle insanın hem neslini hem de ruhsal akışını bozmak

kaynak bunu yazan yazarin gotu zannedersem, cok guzel bir got oldugunu dusunuyorum cunku korumak amaciyla ustun bir caba sarfediyor. bir de bu son zamanlarda moda oldu boyle bir sey bilmiyorsaniz araya bir kac entellektuel kelime sikistirin, mesela diyalektik deyin, mesela biyoloji deyin, mesela rna falan deyin.

simdi insan nesli nasil bozuluyor? ınsan nufusu sikintisi mi var? herkes covid-19'dan oldu de biz gece gunduz cocuk mu yapiyoruz? varsin bazi kisiler cocuk yapmasinlar ne var bunda? ki kaldi ki escinseller fonksiyonel olarak cocuk yapmaya elverisliler ve pek cogu da cocuk yapmistir, peki ya cocuk yapamayan heteroseksuelleri ne yapacagiz? ya da yasli insanlari? mesela annen menopoza girdiginde onun icin boyle mi dusunmeye basladin? babanin kusu her gece kalkiyor mu? spiral mi kullaniyorlar yoksa kondom mu? bunlar neslin artmasini engelliyor bunun farkindasin degil mi?

ruhsal akisi anlamadim? mesela bunu diyenin pipisi vajina deligine girdiginde bu kisi bir ruhsal aydinlanma mi yasiyor? ne oluyor da o pipi vajinadan iceriye girmediginde ruhsal akis bozuluyor? aciklama bekliyoruz.

2) insan medeniyetini bitirip yeni bir medeniyet çağı başlatma

valla bilmiyorum medeniyet dediginden ne anliyorsun ama eger paran yetiyorsa o kullandigin telefondan tut da hasta dusuncelerini yaymak icin kullandigin internete kadar hepsinde escinsel bireylerin katkilari var. bunu diyene abd green card verdim dese kargo gemisi ile atlantigi gecip, mulakatta ne kadar medeni oldugunu ispatlamak icin 40 takla atacagina dair iddiaya girerim

3) cinsel işleyişi ve verimi düşürüp insan neslini demografik açıdan azınlık haline getirip kalanları da demonlaştırmak

demon nedir gulum? devil gibi bir sey mi bu? seytan desek demon oluyor mu mesela? demonlasmak nedir hakikatten?

cinsel isleyisi ve verimi dusurmek demis, eger tum bu maddelerin icinden en aptalcasini sec deseler herhalde bunu secerdim. birincisi aseksuellik her turlu cinsel yonelimde gorulur, bu bir suc degildir, bu bir eksiklik degildir. ama soz konusu cinsel verim ise bence orada escinsellerin eline su dokemezsiniz. sen pipini bir iceri bir disari sallamakla seks yapiyorum dersin ama escinseller hem hayalgucu hem de yeni seyler denemeye karsi olan guven konusunda senin gibilerden cok ileridedir. verimlilik konusunda en verimli topluluk olabilirler. elinin altinda internet var vpn vs bir sekilde arastir da biraz pozisyon vs verimlilik ogren.

4) tüm evrensel değerlerin yerine sınırsız bir cinsel özgürlük anlayışını ikame etmek suretiyle pedofiliye, nekrofiliye, zoofiliye ve tecavüz olaylarına kapı açmak

...filiye, ....filiye surekli bir seylerin filisine kapi aciyormus escinsellik. cinsel aclik konusunda dunyanin afrikasi olan turkiye'de cinsel ahlaksizlik konusunda kimse dincilerin eline su dokemez. adamlar cocuk tecavuzunu bile "bir kerelik bir sey" diye savunmuslardi. eger kendi kararini verebilecek olgunlukla iki yetiskinin bir hayati paylasmak istemesini pedofili, nefrofili ile bir tutuyorsan aksam babana soyle de senden fazla bir sey beklemesin.

5) dinî inançları ve milli karakterleri tamamen yok edip dinsiz, milliyetsiz ve cibilliyetsiz seküler/modern insanın evrimini tamamlamak suretiyle evrensel bir tiranlık inşa etmek

birincisi evrensel sensin, tiran da sana girsin.

dini inanctan kastinin ne oldugunu anlamadim? ortadogu'da cikan dinlerden mi bahsediyor? dinî yazarken son i harfini nasil yazdigini gordum koftehor o nedenle mesajini aldim ve senin islamci olduguna kanaat getirdim.

modern olmak hosuna gitmiyorsa modernligin getirdigi seyleri kullanmak zorunda degilsin, dunyada amish'ler gibi kendi kendilerine yasamayi tercih eden topluluklar var, kimse sana kalkip da escinsel ol demiyor. eger sen kendinde insanlarin nasil yasamalari gerektigine karar verecek otoriteyi goruyorsan bence tiran'in anlamina bir daha bak. (bu arada demonlasmak ne demek cidden?)

6) bu entiriden dolayı yeniden uçurulursam şimdiden hoşça kalmak

yazar burada bir tutam magduriyet ekliyeyim suraya demis.