şükela:  tümü | bugün
 • mu-yap'tan ayrılarak videolarını youtube'a kendi yükleyerek gözüme girmiş şirket.
 • polat yağcı'nın sahibi olduğu müzik yapım şirket.

  youtube'da kendi kanalını açan ilk türk müzik yapım şirketlerinden yamulmuyorsam.
  http://www.youtube.com/user/pollproductionweb

  bir de yeni sesler çıkarıp parlatmak gibi bir şiarları yok. bünyelerindeki tüm şarkıcı ve grupların bir piyasa geçmişleri ve de kitleleri var.
  adam parasına bakıyor sadece.
 • 2010'da kutsi ve hande yener'in albümlerini çıkardıktan sonra büyük bir yükselişe geçen ve şu an dmc ile rekabet içinde olan müzik şirketi, seyhan müzik ise bu rekabetin biraz dışında kaldı gibi.
  ayrıca dikkat ettim de, hiçbir müzik şirketi reklam yapmazken, kral pop'ta ve powertürk tv'de bu şirketin bas bas reklamları çıkıyor, manga'nın, hande yener'in, metin arolat'ın yeni albümlerinin reklamları.
 • muhalif kokan hareketleri olanlardan özenle uzak duran firma. enteresan klipleri mevcut.
 • intizar adlı sanatçıyla sırf lezbiyen olduğu için 2 yılın sonunda tüm bağlarını kesen homofobik leş şirket.
 • çok pis ak parti yalakçısı ve homofobik bir sahibi olan firma.
  mesela
 • milletin özel hayatıyla ilgilenen, eleman seçip kovan ahlaksız firma.
 • lezbiyen/eşcinsel olduğu için bir şarkıcıyı işsiz bırakan şirket. lezbiyen/eşcinsel olup hala bu şirkete para kazandıran, poll production etiketli şarkıları dinleyen, paylaşan biri varsa, öncelikle o dinleyiciye akıl fikir ve bolca özsaygı diliyorum. bu şirket "siz işsizliğe layıksınız" mesajını verdiği tüm lezbiyenlerden açıkça özür dileyene dek benim için yok hükmünde. cinsel yönelim neden bir tercih değildir? insan hakları eşcinselleri hangi açılardan kapsar? eşcinsel olduğu için işten çıkarmak olağan mıdır? bu konularda eğitim alma konusunda gecikmişler.

  inşallah intizar'da biraz akıl vardır. göründüğü kadar da cesurdur! sözleşmesi, "kölelik sözleşmesi" değildir. gerekirse aihm'ye başvurup, hakkı olan tazminatı çatır çatır alır.
 • yazar izzet çapa bu olay üzerine çok güzel bir yazı kaleme almıştır https://www.superhaber.tv/…-mi-yazsak-makale-123127
 • dincinin tekinin; ferrarisiyle zamparalık yaparken yakalanması ve boşanmak zorunda olması üzerine, sarsılan itibarını toplamak için eski karısının yatak odasına kamera koydurması ve oğlunun annesi olan bu kadının yatak görüntülerini porno endüstrisine kazandırması üzerine;
  iş bu ahlak fukarası dinciye tepki koyacağına; tek suçu eşcinsel olmak olan bir başka insanı bünyesinden kovmayı tercih eden müzik şirketi.
  bir sormak lazım bu işgüzarlara, sana bağlı bulunan tüm sanatçı ve çalışanların ahlak(!) gbt'sini düzenli soruşturuyor musun? kim zina yapıyor, kim eşini aldatıyor, kim madde kullanıyor, kim yalancı, kim eşcinsel, kim hırsız, kim tacizci, kim namussuz hepsini takip edip ilişiğinizi kesiyor musunuz? yoksa bu da yine haklının değil güçlünün yanında olma hadisesi mi!