• lan nereye gitti bu şekerler. hiç bir yerde yok.?!!?? bulan olursa 50 adet alsın bana. parası neyse vereceğim.
  • sigarayı bıraktıktan sonra kullandığım şeker. ne alaka aq diyebilirsiniz ama şöyle, bu şeker ağızda öyle bi tat ve his bırakıyor ki (kötü anlamda değil, güçlü mentol tadından bahsediyorum) canım sigara istemiyor. günde 1 paket emiyorum. müptezeli oldum. isteyen deneyebilir belki işe yarar.
  • delikli nanepolo'nun türkiye pazarına sunduğu yeni nane*.

original polodan farkı ise tadı ve şekersiz olması. original poloda sadece nane aroması varken bunda mentol ağır basıyor. şekersiz olması sayesinde de o acayip şekerli original polo tadını almıyorsunuz.

tadı benzetecek olursak ;
    areka ve takita ice mintsten tatlandırıcı bakımından çok ,aroma bakımından zayıf.
    olipsin mavilisinden tatlandırıcı olarak az aroma olarak da az ama daha iyi.
    mentos now mintsle karşılaştırınca da aroması çok az biraz daha kuvvetli, tatlandırıcısı da aynı gibi ama bunda biraz daha az.

ilk tercihim olmaz ama kolay bulunabilmesi açısından elde avuçta kalmadığında almalık. keskin aroma isteyip de acılık istemeyenler için en ideali.
  • efsaneydi. her güzel şey gibi bu da üretimden kalktı. o zamandan beri nestle ürünü kullanmıyorum, kendi çapımda boykot ediyorum*

yerini doldurmak zaman alsa da buldum sonunda. (bkz: olips extra strong mentol & okaliptus aromalı)
  • hiçbir yerde bulamadığım çok özlediğim delikli nane. üretin lan yeniden alıştırdiniz elimizden aldınız. bitirdiniz bizi.
  • maalesef üretimden kaldırılmış. naneli şekerin dahi dandik olanına kaldık son 1 yıldır.
hesabın var mı? giriş yap