• yıl olmuş 2014 hala doğru düzgün, ürünlerin görülebildiği bir internet siteleri yok. online alışverişi filan geçtim ama bir zahmet sitenize sezon içindeki ürünlerin resmini filan koyun. şu türk işi mağazacılık anlayışından kurtulun.
  • acıyıp kendilerine bir internet sitesi yapacağım artık. bu kazık fiyatlarla bir site de yaptıramıyorsa bütün o paraları ne yapıyor bu firma?
  • internet sitesi konusunda sınıfta kalmış firma.

bu nedir allah aşkına ? http://www.pologarage.com/
  • gerçek polo'yu u.s.polo sanıp polo garage markasını beğenmeyenler için üzülecekleri bir bilgi.

1970'de lauren, erkek giyiminde yarattığı çizgi ile coty ödülü'nü kazanmıştır. aynı zamanda kadınlar için de tasarımlarını geliştirmiştir ve bu arada ilk polo amblemi de kullanılır olmuştur. (bkz: ralph lauren)
  • dogum gününde gelen tişört bedene dar gelir ve polo garage kapısından içeri girilir.
    -iygünner, hediye gelmişti de degişt
    -ürünlerimiz arasında ve magazamız da bedeninize göre bir ürün yok
    -oha!

böyle de patavatsız çalışanları olan magazadır.
    rejim denen bişey var şekerim cıkcıkcık.
  • bugün modern bir mucize ya da keramet ararsanız, bu firmanın nasıl yaşadığı ve ayakta kaldığı en büyük mucizedir.

internetten satış yapmayan, pek mağazası olmayan ve olan mağazalarında da asla müşteri görülemeyen bir giyim firması.

hakikaten içeride erke dönergeci falan mı var?
  • açık ara en sevdiğim markadır.

üniversite dönemimde at logolu :) gömlek ve tişörtleriyle tanışıklığımız başladı.
    sonra rahat pantolonlar, tulumlar, tunikler, şalvarlar, tiril tiril gömlek ve elbiselerle devam ettik.

iş hayatında olup casual- bohem tarzı olan rahatlığı seven kadınlar için rakipsiz bence. özel hayatta zaten çok şık ve rahat.

buradan aldığım hiçbir şeyi atmaya kıyamıyorum. bedenime uymasa da duruyorlar öyle. dolapta bakışıyoruz.

sezon başlarında pahalıdır evet ama bazı mağazalarında pg2 etiketiyle sezon dışı ürünler oldukça makul fiyatlara edinilebilir.
    moda kavramını “kendine moda” kafasında yaşıyorsam bana ne sezon farkından.
    alıyorum da giyiyorum da.

online satışa geçmemeleri bir strateji mi yoksa beceriksizlik mi bilemedim ama çok geç kalmışlardır. mağazaya , avm’ ye giden kaç kişi kaldık ki?
  • merhaba,

bugün itibariyle 2018'e 2 var.
    ürünlerinize bakmak için internet sitenize tıkladım.

hoşçakalın.

abi nabıyonuz yav?

özellikle hakkımızda kısmına b a y ı l d ı m.
    http://www.pologarage.com/…_toplumu_hizmetleri.html
    afeljkarst.
  • 2017'ye çoktan girdik bile ve hala doğru dürüst bir internet siteleri yok. hakkımızda kısmında şirketin aylık bilançosunu paylaştılar sandım ilk bakışta.

fakat ürünleri güzel. hakkını vermek isterim. yalnızca biraz profesyonelliğe ihtiyaçları var.
  • web siteleri hala sonbahar 2005 sonbahar-kış çekimini gösteriyor. 12 yıldır yenilenmemesi ilginç. hadi ürünlerini gösterme, en azından güncel şubelerin görünsün. güzel güzel ürünler üretip dijital çağa ayak uyduramamak çok ilginç.
hesabın var mı? giriş yap