• .ara ara bana uygun parçalar bulup aldığım, sevdiğim bir giyim mağazası. ıdi!
    kasım 2015 yani kış sezonunun başında bir deri ceket aldım. şimdi mart ayındayız. yani 4 aylık bir deri ceketten bahsediyorum. arada kış mevsimi var. ve bu ceketler mevsimlik, yani soğuk kış günlerinde giyilemiyor. toplasanız 10 defa hadi bol kepçe olsun15 defa giymişimdir.
    kolunda sökük oldu, bir çeşit aksesuar görevi de gören fermuar başı düştü, kol kısımları aşındı!
    ben de aldığım yere, erenköy şubesine götürdüm, değişim ve iade de istemedim üstelik. direkt onarılmasını talep ettim. aldılar, merkeze yolladılar. 10 gün içinde haber vereceklerini söylediler.
    12 gün geçti ben aradım. arayınca akıllarına geldi, iki gün sonraya hazır dediler.
    oleyy. sevindim, çünkü sonraki gün bir seyahate çıkıcam, onu giymek istiyorum.
    bugün aldım, seyahat yarın.
    sadece sökük diklimiş, fermuarın başı takılmış.
    aşınan kol kısımları onarılmamış ve eve gelince farkettim ki söküğü dikerken astarını değiştirmişler herhalde ama onu da uzun bırakmışlar, arkadan sarkıyor!
    öyle kalakaldım!
    böyle işbilmezlere para kazandırdığım ive güvendiğim için yuh olsun bana!
  • sahsen cok kaliteli olmasını beklemek sacma ama cok güzel ürünleri var . sahsen sırf burası icin avmye gidecegim
  • senelerdir her girişimde, ihtiyacım olmasa da, dayanamayarak bir şeyler aldığım marka.

1. benim gibi ince uzun bayanlar için kalıpları çok uygundur.

2. bir koleksiyonu var mı yok mu anlayamadım. eskiden antrasit ve pamuklu ürünler yaparken, bir anda turunculu mavili sentetik çirkin çirkin şeyler yapmaya başlamıştır.
    ayrıca geçen sezondaki bazı ürünleri bu sezon ürünleri arasında görebiliyorsunuz. ne alaka?

3. kesinlikle indirim zamanı alışveriş yapılmalıdır. ürünler mutlaka raflarda kalıyor. korkmayın indirim zamanına kadar satılmaz.

4. hala internet sitesi olmayan marka. şaka gibi:)
  • üniversitenin son sınıfnda aldığım deri görünümlü muhteşem ceketi yapan marka. beş yıl boyunca giymiştim, kollarındaki pullar dökülmese hala da giyerdim.
  • 2017'ye girmek üzereyiz, hâlâ doğru dürüst bir internet sitesi yok.
  • 2017'ye çoktan girdik bile ve hala doğru dürüst bir internet siteleri yok. hakkımızda kısmında şirketin aylık bilançosunu paylaştılar sandım ilk bakışta.

fakat ürünleri güzel. hakkını vermek isterim. yalnızca biraz profesyonelliğe ihtiyaçları var.
  • ipekyol, network, rue sonrası soğuk su etkisinde serinletici, fiyat olarak indirime pek uğramıyor galiba, online alışveriş için de internet sitesi yok, vıy
  • web siteleri hala sonbahar 2005 sonbahar-kış çekimini gösteriyor. 12 yıldır yenilenmemesi ilginç. hadi ürünlerini gösterme, en azından güncel şubelerin görünsün. güzel güzel ürünler üretip dijital çağa ayak uyduramamak çok ilginç.
  • bana hiç hitap etmeyen mağaza.
  • kaliteli ürünler üretiyorlar, 2005' te aldığım halde hala daha giydiğim bir gömleğim var. internet alışverişi seçeneği olmaması ise maalesef eksi tarafı.
hesabın var mı? giriş yap