şükela:  tümü | bugün
  • boo ismiyle internet fenomeni olan köpekçiğin cinsi.

bu entry'yi yazma nedenim pomenarian ve boo ismiyle bilinen bu köpek üzerinden büyük paralar kazanmak isteyen, sahipsiz bir sürü can yuva beklerken zenginlere şirin köpek satma pazarından yararlanmak adına agresif bir pazarlama kampanyasına girişen pomeranian boo house ve işadamı serkan kömür.

yemin ediyorum söz hakkı olmayan insan-hayvanları sömüren, para kazanan insanlardan tiksiniyorum.

bu şahıs bir de göktürk'te boo sattığı yeri eğitim ve danışmanlık hizmeti altında tanıtıp (buna benzer hizmetleri de var) burcu esmersoy, özge ulusoy, hakan ural, alişan gibi ünlüleri çağırmış, bir de mama bağışı yapmış. petshoplarda köpek satışı yasaklansın diye insanlar kendini yırtarken, "ama bu kadar bir şirin köpeği ancak alabilirim"ciler kendisini destekliyor.

adam google'da, facebook'ta acayip reklamlar veriyor, belli ki "pazar açığı"nı görüp saldırıyor, zaten parasını verdin mi her blogger'ı, her ünlü'yü almak kolay, köpekleri düşünen zaten yok çünkü hepimiz sadece şirin olduğu için hayvan besliyoruz.

umarım o köpeklerin ahı kalır da kahrolursun.
  • çok tatlı ve küçük bir köpek cinsi. duyduğum kadarıyla 5000 tl’den aşağı satılmıyor. hayvanların böyle satılması üzücü ama yapacak bir şey yok.

tipini yediğim