• nickini ilk gördüğümde pogyiyen olarak okuduğum yazar.

not: trabzonluyum.
  • djon hardalıdır *
  • tolgshow un birinci bölümümünde, seyirciler arasından sahneye çıkarak dijon hardalı rolüyle showun bir parçası olmuştur.
    ayrıca bugün doğum günüdür. tüm hayallerin gerçekleşeceği bir yıl geçirmesini diliyorum.
  • çok güzel şiir okuyor.

o okusun, ben dinleyeyim.

lütfen.

not: istek şiir yapabiliyor muyuz?
  • kendisinden çok özür dilediğimdir. nicki bende şu çağrışımı yaptı.

(bkz: bok yiyen)
  • "bir daha yapmayım" dediği şeyleri yine güle oynaya yapıp, yine" bir daha yapmayım ya" deyip yine yapandır. ıslah edemedik biz.
  • sözlükteki nickim olup, hikayesi küçükken, buzdolabında beslemek gibi hayallerim olan en sevdiğim hayvanın* adını telaffuz edişime dayanır.

tanımı geçip konuya gelirsem :

dışarıdan bakınca mesafali, soğuk bulan da olur beni, cana yakın sevimli bulan da, kimi gördüğü an sever, kimi anında nefret eder.. bilirim kime ne hissettirdiğimi, yanılmam da kolay kolay.. kime yapmacık geldiğimi, kimin içimin dışımın bir olduğunu anladığını bilirim..
    az mesafeli dururum başta yakın görünsem de.. tartarım, biçerim zarar göreceksem en azına maruz kalayım diye.. ama korktuğumdan yapmam bunu, alışkanlık sadece, sırtımdaki bıçakların izlerinin ruhuma yansımasıdır belki de..
    kırılgan görünürüm bi de, hem dış görünüş itibariyle hem de iç dünyamı görebilenlere göre.. kırılgan-d-ım ben evet, değilim ama artık.. göz yaşlarım kurumadı belki ama ben kırılmayı bıraktım, bıraktırdılar.. kıra kıra.. taa ki kırılacak bir şey kalmayana kadar.. içim tuzla buz şimdi ve ben mutluyum çünkü kırılacak bi şey kalmadı artık.. güçlü hissediyorum çünkü olan oldu, çoktan bitti.. göreceğim riyakarlığı gördüm, dahasına şaşırmam, duyacağım yalanları duydum dahasına inanmam, bi gözyaşlarım kaldı inandığım onlar da neye inandığını şaştı.. neye aktıkları belli değil, galiba onların da son demindeyiz..
  • barok ve rokoko dönemi mimarisiyle tasarlanmış özel suitinde, fransız mürebbiyesinin şevkatli dokunuşlarıyla uyanıp, çikilop bisküvilerinin sponsorluğunda güne başlayan. rüzgarın karayel'den değil de daha bir güneyden samyeli olarak hafif hafif estiği, gökyüzünün pamela anderson'ın başrolünü oynadığı sahil güvenlik dizisindeki gibi masmavi, bulutsuz, güneşli olduğu günleri sevmesi ile ünlü. buckingham sarayındaki düşesler gibi her daim bakımlı, her daim güzel belli bir tarza duruşa sahip. bilgili, kültürlü, iyiliksever kişiliğinin yanında tatlı sohbetiyle, esprileriyle yanında bulunurken zamanın su gibi akıp gitmesine neden olan, ilkokul 4 den orta sona kadar tayfun duygulu'nun çok büyük bir hayranı olduğunu son dönemde ise kısa zamanda şöhret olan, gençliğin yeni sevgilisi mabel matiz'i beğendiğini, onun parçalarına sardığını mutfakta norveç usulü mantarlı pilav yaparken söylediğine şahit olduğum.

eğlenmesini de, dibe vurduğunda ayağa kalkmasını da, * iyi bilen. güçlü, biraz melankolik, biraz agresif, biraz yozgatlı * * aklınızı karıştıran, çözemediğiniz bir sorun olduğunda olaya farklı bir açıdan bakıp, tespitleriyle akılcı yollar gösteren, amblemi baykuş olan, burkina faso merkezli çok gizli bir örgütün türkiye sorumlusu olduğundan şüphelendiğim yazar.
  • dunyalari hak eden dogum gunu kelebegim. nice yaslari olsun, hep mutlu olsun, bizimle olsun, hic degismesin hep boyle olsun. *
  • yavaş yavaş dizilerde görünmeye başlamıştır. yakında büyük oyuncu olacak, aha buraya yazıyorum.
hesabın var mı? giriş yap