şükela:  tümü | bugün
  • bambu ve pamukla birlikte organik olduğunu belirterek yıkanabilir pedler üreten marka. denenip fikr-i beyanda bulunulması elzemdir. şu anlık, kullanımı için göze pratik gelmese de kullan at pedlerin içeriğinin yarattığı huzursuzluk karşısında şans verilesi gibi duruyor.

şuradan incelenebilir.
  • yıkanıp tekrar kullanılabilen çamaşır pedler üreten firma. alternatifi türkiyede henüz yokken aliexpressten birer ikişer alıyordum. daha sonra siparişimin gelmesini 3 ay beklemeye değer bir fiyat farkı görmediğimden önce denemek amacıyla 2 tane 6'lı kutu aldım. hoşuma gidince tanıdıklarıma hediye veririm diyerek 7 kutu daha aldım. bence hediye etmek için gayet güzeller çünkü hem kutuda hoş duruyorlar hem de merak uyandırıyorlar.
  • bambu ve pamuktan üretilmiş, yıkanabilen organik kadın pedi.
    halihazır pedlerin kanser yaptığını duymayan kalmadı zaten, sürekli değişme ihtiyacı yaşatması ve nemi, kokusu da cabası.
    pişik olayı var tabi bir de.
    velhasıl hiç matah bir şey değil naylon pedler.

eskiden kadınlar bez parçasıyla idare ederlermiş sonra yıkarlarmış o bezi filan, ponped aynı mantıkla yapılmış herhalde.
    şöyle bir gözattım, çok tatlış desenleri var.
    sızdırma ihtimali korkutuyor gerçi ama ısrarla vurgulamışlar sızdırmaz diye.
    denemekten zarar gelmez sanırım, üstelik maddi açıdan kar ettireceği muhakkak.
  • (bkz: #96469712)