şükela:  tümü | bugün
  • kezonun önde gideni bayrak taşıyanı.
    akıl fikir verilsin bir yerlerden.
  • hemen her yazısında kız olduğunu belirtme ihtiyacı duyan bir yazar. sözlükte sosyal deney yapıyor olabilir. ayrıca yazdıkları doğruysa birkaç seneye meslekdaşım olacak. *
  • hakkında bildiklerimiz şunlar;
    98 doğumlu bilgisayar mühendisliği öğrenimi almakta olan, güzel ve akıllı kadasdasddhghkşkjhah!

yok be abicim tikiliğe özenen kezbanın önde gideni. kirli bir mendil gibi engellenmesi gereklidir.
  • --- spoiler ---

yoğun bakımda yatan hastalarla dalga geçen hemşire diyerek kendi özel instagram hesabında işyerinde paylaştığı fotolar nedeniyle bir hemşireyi linç etmeye çalışan kadın düşmanı yobazlardır.

o hastaların kimliği belli mi? değil ee daha ne özel hayata dair bir ifşa yok ki sen nasıl iş yerinde fotoğraf çekiniyosan o kızda öyle çekinmiş sen şimdi tüm kız düşmanlığınla bu kızı linç edersen kusura bakma ama tüm kızların size dur demesi lazım.

--- spoiler ---

kendisiyle seviştikten sonra uyutup bazı özel fotoğraflarını çekmek isterim.

ismini ve yüzünü gizleriz, böylece özel hayata müdahale olmaz.

edit: edit.
  • ergenliği doruklarında yaşayan standart bir kezban.troll bile olabilir bilemedim engelleyip geçin.bu mecrada bi akıllı sensin zaten mühendisim erkekler hep bana yazıyor off çok güzelim edalarıyla anca bulunduğun yerde prim yaparsın.
  • allah akıl, fikir ve en önemlisi biraz zeka versin. anasına babasına da sabır versinne diyelim.
  • yüksek ihtimalle troll olan, ciddiye alınmaması gereken yazar.
  • kesinlikle troll olduğunu düşündüğüm beyin fakiri yazarcık. ulan trollük yapmanın bile bir haysiyeti var, şekli var.
  • feminizm üzerinden trollük yapan bir andaval yazardır.

ölümün kıyısındaki insanlar üzerinden prim yapan bir dangalak kızı savunacağım diye ona tepki gösterenleri kadın düşmanı ilan edecek kadar da üstün yaratıcılık örnekleri vardır kendisinin.
  • (bkz: #63568222) ekşi sözlüğü elit bir yer zanneden yazar imiş kendisi.

"elit bir sözlüğe beni neden yazar yapsınlar ki ?" diye düşünmüş müdür merak ediyorum. feministlik kisvesi altında açık açık yoğun bakımda yatan hastalarla dalga geçen hemşire rezilliğine arka çıkmaktadır.

sadece ülkemizde değil, dünya genelinde de feminizm'in öcü gibi görülmesinin başlıca sebeplerinden biri bu şahsın sahip olduğu zihniyettir ve bu zihniyetle mücadele etmek de hepimizin görevidir.