şükela:  tümü | bugün
 • travis scott önderliğinde ortaya çıkan yeni hip hop kollektifi "jackboys"un çıkarığı ikinci video klibi "gatti"de scott'la karşımıza çıkan yanık sesli rapper: https://www.youtube.com/watch?v=kx7p_enndpe hip hop dünyasını kasıp kavuran trap müziğin "drill" tarzında brooklyn'den yükselen yıldızı olarak gösterilen smoke, tarzına uygun şekilde şarkı ve röportajlarında şiddet, suç ve karanlık temalardan kaçınmıyor: https://www.youtube.com/watch?v=zqgwarjua2y

  dmx'ten yana sanki bu tarza biraz hasret kalmıştım veya alternatifleri pek tatmin etmemişti. agresif tarzı hoşuma gitmedi değil o sebeple. sonu umarım yine brooklyn taraflarından olan 6ix9ine gibi olmasın diyelim.

  edit: yukarda paylaştığım genius röportajından sonra öldürüldüğüne pek şaşırmıyor insan o ayrı konu ama beverly hills'de kaldığı airbnb'de baskın yemesi ve daha da saçması bu kadar atarlı tarzına rağmen kaldığı yerin lokasyonunu ınstagram'dan canlı yayında paylaşması durumu daha da ilginç hale getiriyor.
 • bir adet ny upcoming artist. şimdilik dikkat çekici çok şarkısı yok ama size anlatabileceğim bir hikayesi var.

  pop smoke king'i ve queen'i bitmeyen bir yerde geliyor new york'dan. buranın suyundan mıdır nedendir bilinmez her yeni çıkan eleman 'ben buranın kralıyım' der. bu genç kardeş de şarkı yapıp bunu söyletmesi gerekir iken travis'le işler yapıp bi kaç tık alınca hop atladı geçen hafta 'ben new york kralıyım' dedi. sonra ne oldu? 17 ocakta bu kamili tutukladılar. neden? klip çekimi için aldığı ve sahibine 'konserlerime vip girersin' dediği rolls royce wraith'i hala geri vermediği ve sahibininde aracım çalındı ihbarı vermesi yüzünden. yani bu araçla yaptığı tüm hava dümen çıktı. tüm bunlarla bitiyor mu? hayır. bizim kral 10 yıl ile yargılanacak ve kefaleti 250.000$. bunu ödeyen var mı şu ana kadar? yine hayır. gariban anası evi falan satmaya çalışıyormuş kalanları da dışarı çıkınca konser sözü verip toplarlar herhalde.
 • evine giren hırsızlar tarafından vurularak öldürülmüş rapper.
 • 1 ay önce yazmışım entry'sini az önce öldürüldü haberini gördüm. rip diyelim bi upcoming artiste daha.
 • tmz’nin haberine göre evine giren hırsız tarafından öldürülen 20 yaşındaki rapper. ne denilir bilmiyorum ki, bu nasıl şey amk... günlerdir gatti’yi dinliyorum. bok gibi bir gezegen burası.
 • bu amerika garip memleket. beverly hills de villada vurulup öldürülüyorsun hırsızlar tarafından. adam jackboys tayfasıyla tam da en popüler olduğu zamanını yaşıyordu. hoşçakal v12 motor gibi sound’u olan adam.
 • kendisini jackboys ile tanımıştım, daha bir kaç hafta önce yeni albümünü çıkardı ama maalesef bugün vurularak öldürüldu.

  çok üzücü gerçekten tam çıkış yapmaya başlamışken göçtü gitti.
 • tam adı bashar barakah jackson olan, 1999 brooklyn, abd doğumlu rapçi. bugün evinde vurularak hayatını kaybetti.
 • gatti şarkısı çok iyiydi...
  çok yazık oldu...

  arkadaş evinize neden alarm taktırmıyorsunuz ???
 • resmen pisi pisine ölmüş genç rapçi. üzüldüm bu kadar genç yaşta gitmesine gelecek vaadediyordu epey. rip.