• rahmetlinin boğazında sanki v12 motor vardı. gece gece aklıma geldi amk rip young fella.
  • arkadaş ben bu siyahi rapçileri anlamıyorum. kardeşim bok gibi paran var önün açık 20 yaşındasın henüz çok daha fazlasını da kazanacaksın belli niye güvenlik önlemi almassın? kendisinin yerinde olsaydım 3 tane zebellah gibi koruma tutardım güvenlik ekipmanı kurdururdum en babasından evime. 7/24 izlensin heryer profesyonel bir şekilde. canından malından daha önemli ne var? yazık oldu gitti çocuğa.
  • travis seviyesi denmiş de, açın gatti'yi dinleyin, pop'un yanında travis çoluk çocuk kalıyor resmen. başka bir adam.
  • reyiz bir öksürse rahatlayacaktı. boru gibi sesi vardı mübareğin. #rip
  • ölümü çok talihsiz oldu. bu adam bana göre efsanedir.
    yeminim var pop smoke'u korurum. pop deyip smoke demeyeni çeker vururum. hiç şakam yok sözümde de dururum, bize görünmeyen sevdalı derler.

edit: goat üstadın anısı için hazırlanan yeni albüm bugün yayınlandı. seni unutmayacağım üstad, saygılarımla.

edit2: dostum sana saygım sonsuz. "momma begin me to pray to allah" dediğin an bir hiç uğruna vurulman aklıma geldi. rip pop smoke, sen benim efsanelerimden birisin.
  • ölmeden 1 gün önce hikayeme attığım, ertesi gün ölüm haberini alınca "acaba ben paylaştım diye mi öldü amk" dediğim rapçi. ölmeden önce bağımlıydım bunun sesine resmen. her idman, idman çıkışı, basketbol oynarken, yatarken sürekli dinliyordum. global hiphop'a drill'i oturtmuş rapçidir kendisi ayrıca. iyi ki bu dünyadan bir pop smoke geçti. hhhuh mmmm waitttt , bitch i'm a thot, get me lit!
  • smoke'u vurup, öldüren kişi 15 yaşında bir çocukmuş. smoke'un saatini çalmak için vurmuş ve saati 2000 dolara satmış. çok üzücü..
  • sis bombası gerektiren durumlarda karşınızdaki ingilizce bilen bireye söylediğinizde sis bombası atmasını sağlayacak olan öbek.
  • resmen pisi pisine ölmüş genç rapçi. üzüldüm bu kadar genç yaşta gitmesine gelecek vaadediyordu epey. rip.
  • erken kaybettiklerimizden. 99’lu adam bu hayatı yaşarsa olacağı buydu.
hesabın var mı? giriş yap