şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş.
  • ağır maganda. kafayı popla topla bozmaktan, çalıştırmaya vakti kalmamış zaar.

(bkz: #29678189)

--- spoiler ---

yaya geçidinde sallana sallana ağır ağır geçen ergen.geçen gece denk geldim, takriben 70 le gidiyorum, yaya geçidi 300 metre ilerimde, ve bu eleman yanındaki kız arkadaşıyla sallana sallana süper küçük adımlarla karşıya geçiyor, yavaşlıyorum, neredeyse durucam, hala sağ şeriti geçmemiş, korna çalıyorum, eliyle ne var ya* haraketi çekiyor.

yatsın kalksın arkamdaki arkadaşa* dua etsin, yoksa ilk sapaktan döner evire çevire döverdim ikisinide.

--- spoiler ---
  • beni sözlük'e şikayet etmiş. ilahi...

(bkz: #29678596)

karayolu trafik kanunu'nun kendisine tanıdığı hakkı kullanarak yaya geçidinden geçen yayaları da, eve gidince babasına şikayet ediyo herhalde. yanlış bildiği bir şey var ki, yaya geçidinde yol vermek lütuf değil, zorunluluktur.

--- spoiler ---

yaya geçidi : taşıt yolunda, yayaların güvenli geçebilmelerini sağlamak üzere, trafik işaretleri ile belirlenmiş alandır.

sürücüler, kavşaklara yaklaşırken, dönemeçlere girerken, tepe üstlerine yaklaşırken, dönemeçli yollarda ilerlerken, "yaya geçitlerine", hemzemin geçitlere, tünellere, dar köprü ve menfezlere yaklaşırken, yapım ve onarım alanlarına girerken, hızlarını azaltmak zorundadırlar.

--- spoiler ---

(bkz: http://www.trafik.gov.tr/mevzuat/trafik_giris.asp)
  • kendisinin ve entry'lerinin ne denli boş olduğu diğer yazarlar tarafından da ifade edildikten sonra kendisinin bana rahatsızlık veremeyeceğini, girdiği terbiyesiz entry'lerin kendisi gibi önemsiz olduğunu belirtmek isterim.
    boş adamdır.
  • tarafımdan, önceki hayatlarımdan birinde, mokoko ya uğramış olan yazar.fakat ben hatırlamıyorum,davranışlarıyla o hatırlattı çok sağolsun.
  • galiba kont adnana küfrediyor
  • teknik destek anlamında süper faydalı yazar. sorun sorun cevaplasın. (bkz: teknik servis)
    ayrıca kendisine teşekkür ederim
  • gece gece asabiyetiyle keyfimi yerine getirmiş yazar.

allah karşına sen gibi birini çıkarsın!*
  • evli bir kadınla konuşuyor. kadının bulunduğu şehre gidiyor. kadın korkuyor buluşmak istemiyor. bu arkadaşta sinirden burada başlık açıp ifşa ediyor ilişkisini. entrysini siler ilerde diye buraya bu yazarın durumunu belirtmek istedim. güvenilmez biri.

zaten diğer arkadaşların belirttiği gibi bomboş biri. kendisine hayatı daha anlamlı kılacak şeyler yapmasını tavsiye ediyorum.