• öğrenci yemeği. severdim....

1. gün: mmmm harika!
    2. gün: güzel güzel
    3. gün: oh oh enfes!
    .
    .
    .
    .
    1300. gün: böüüüğğğ atın beni denizlere! peynir! zeytin! lütfeeeeen!
  • 2013 türkiye'sinde neden hala satılmadığını bir türlü anlayamadığım yiyecek.
  • kalori bombası olan yiyecek. türkiye'ye gelmese de olur hani. kahvaltı yapmadım deyince kellog's ait olan çileklisini az önce bir koreli arkadaş verdi. içindeki şeker miktarı beni çileden çıkarttı.
  • kahvalti icin ideal bir yiyecek (tabii ekmek kizartma makinaniz varsa)yapmasi kolay yemesi kolay vede cok lezzetli bir madde...
  • gilmore girls'ün kahvaltısı olarak aklıma kazınan çok lezzetli abur cubur.

benim gibi çikolata seven bünyeler için önerim, pop tarts chocolate fudge ve pop tarts s'mores. oda sıcaklığında, soğuk ve ısıtılmış versiyonları arasında seçim yapamayacağım, hepsi benim bebeklerim.
  • adını duymuştum, az önce bir paketi elime geçti bir deneyeyim dedim. hakikaten kalori bombası ve sağlıksız ama ben kahvaltı edecek pek bir şey bulamadığım ve üşendiğim için çok iyi alternatif olurdu.

2013 türkiye'sinde yok demişler ama 2020'de de yok. gerçi zaten geriye gidiyoruz gibi.

abd'de 8 dolarlık paket burada 130 tl civarı...aslında maliyeti çok çok daha düşüktür de...ulan pop tartla bile sınanıyoruz.
  • bir zamanlar ülkemizde de bakkalda satılan hazır tatlı. bisküvi arası çilek püresi gibi bir şeydir.
    çok lezzetliydi bu. lütfen geri gelsin
  • tarcinlisi bogaz yakacak kadar a$iri tatli olan yemek icin olmeyecegim yiyecek..
  • gelecekten bildiriyorum, 2021 türkiye'sinde de yok.
  • bir yazar arkadaşın daha dediği gibi... ulan yıl olmuş 2013 hala pop tarts türkiye'de satılmıyor, nasıl iş anlamadım. en çok özlediğim tatlardan biridir heralde. türkiye'de olmaması çok üzücü, sesimizi duyun artık getirin şunu.
hesabın var mı? giriş yap