şükela:  tümü | bugün
  • öğrenci yemeği. severdim....

1. gün: mmmm harika!
    2. gün: güzel güzel
    3. gün: oh oh enfes!
    .
    .
    .
    .
    1300. gün: böüüüğğğ atın beni denizlere! peynir! zeytin! lütfeeeeen!
  • 2013 türkiye'sinde neden hala satılmadığını bir türlü anlayamadığım yiyecek.
  • kahvalti icin ideal bir yiyecek (tabii ekmek kizartma makinaniz varsa)yapmasi kolay yemesi kolay vede cok lezzetli bir madde...
  • bir yazar arkadaşın daha dediği gibi... ulan yıl olmuş 2013 hala pop tarts türkiye'de satılmıyor, nasıl iş anlamadım. en çok özlediğim tatlardan biridir heralde. türkiye'de olmaması çok üzücü, sesimizi duyun artık getirin şunu.
  • kalori bombası olan yiyecek. türkiye'ye gelmese de olur hani. kahvaltı yapmadım deyince kellog's ait olan çileklisini az önce bir koreli arkadaş verdi. içindeki şeker miktarı beni çileden çıkarttı.
  • vakti-i zamaninda bir reklaminda, toaster'in basinda sabirsizca bekleyen kisiye, toaster'dan faks gondererek "hey bob, we're hot for you" diyen, tarcinlisi super leziz seyler.
  • (bkz: cim tart)
  • cileklisi de yeteri basarili olan. sabahlari kahveyle inanilmaz guzel afiyetle yenen bi kellogg's urunu. tarcinlisi da cok guzel, ben bi kosu alip geliim cok fena canim cekti. (bkz: sozluk karsisinda acikmak)
  • kellog's'un yaptığı en iyi şey olabilir.
  • amerika'da bin çeşidi olup da türkiye'ye getirilmeyen yiyecek. arasıra uzaklardan gelen arkadaşlar sağolsunlar yiyebiliyoruz.