şükela:  tümü | bugün
  • popo güzelse bakarım, hatta çok güzelse sevgilime bile gösteririm. istediğin kadar ifşala. utanılacak birşey varsa kimin yaptığı belli.
  • popoyla bakismadiysa bence sorun olamamaliydi.
  • bullshit artist'in, sosyal medya nimetlerini, ilgi cekme amacli, iyi kullanma tekniklerinden biri.

nenem buna soyle derdi;

- ulan seni kim niiinesin pis kerahat! kırk batman balınan yenmezsin.

(bkz: face like a dropped pie)
  • götüme kaş göz çizsem bundan güzel olur dediğimdir.
  • yalnız bayağı çirkinmiş, yüreği de.
  • ölmedi mi daha lan? sabah ben de vurmuştum bir tane.
  • bi gün iş yerindeyim çok sevdiğim kadın çalışma arkadaşım ziyaretime geldi efenim kahve. yaptım ellerimle onları içtik güldük eğlendik efenime söyliyeyim şakalar komiklikler falan...

neyse mesaiyi çok fazla savsaklamak olmaz ben kaçayım deyip müsade istedi , kapıdan çıkarken arkadaşımın popo seviyesinde gözüm dalmış not:(en ufak bi kinaye içermez) valla kapıya dalmışım

abboooovv o da nesi bu da hadi görüşürüz edasıyla dönüp bana bakarken benim onun poposuna doğru dalmış olan gözlerimi gördü mü!!* ve koridordan odaya doğru bir hışımla hafif meşrep ya sen nereye bakıyorsun demez mi ...!!! aman aman yerin dibine bi girdim ki anlatamam

yalnız işi şakaya vurdum falan da öyle kurtardım gerçi hala daha onun poposuna baktığımı sanıyor neyse eyyorlamam bu kadar

çok ta severim kendisini (bkz: kuzuşş hanımcım)
  • pardon bu teyzemiz kimdi acaba?
  • bu amına kodumun sitesinde siber zorbalık ne zaman sona erecek? yahu insanların yaşantısından sizene amk?

çalmış mı? adam mı öldürmüş? sapıklık mı yapmış? ne sikime insanları burada ifşa edip millete linç ettiriyosunuz? kadını tanımam etmem bilmem ama umarım yarın bir gün yaşattığınız zorbalığın daha ağırı ile imtihan edilirsiniz.