• kızlar boşa makyaj yapıyo zira biz genelde hep popolara bakıyoz
  • çok güzel olana bende bakıyorum. rahatsiz etmeden kafami cevirmeden gözlerimi patlatmadan. bakiyorum ve geçiyorum. bakmak için ekstra efor kaydetmiyorum. kusura bakmayın elden de bu kadar geliyor. ifsaci kezban daha çok benim götüm var pr çalışması yapmış okadar.
  • pardon bu teyzemiz kimdi acaba?
  • bakmak normal bakmamak anormal amık içgüdüsel olarak dolgun yani bir nevi doğurgan kalçalar en ilkel duygularımızı harekete geciriyor ister istemez ne var bunda aq
  • bu amına kodumun sitesinde siber zorbalık ne zaman sona erecek? yahu insanların yaşantısından sizene amk?

çalmış mı? adam mı öldürmüş? sapıklık mı yapmış? ne sikime insanları burada ifşa edip millete linç ettiriyosunuz? kadını tanımam etmem bilmem ama umarım yarın bir gün yaşattığınız zorbalığın daha ağırı ile imtihan edilirsiniz.
  • kezbanlıkta son nokta. twitter böyleleriyle kaynıyor artık. bildiğiniz çöplük yani. adamı tanıyan eden varsa gerçekten haber versin böyle ağır bir ithamla karşılaşmış her türlü arasın hakkını.
  • takıldığı iki sözlükte de sürekli foto paylaşırdı bu. oje, şort fotoğrafı görmekten ööğğğ olmuştuk.
  • götünün güzel olduğunu herkeşlere duyurmak için yanıp tutuşan bir kezban hareketi. bakın benim götüme baktılar, çünkü güzel.
  • türk kezbanlarının özeti olan bir canlının yaptığıdır.
hesabın var mı? giriş yap