şükela:  tümü | bugün soru sor
 • senin totoya kimse bişey yapmadığı sürece kafandan at o sorunsalı.
  sabah sabah açlık beyninin çalışmasına mani olmuş yaylan git çorbanı iç!
  ayakkabı bağcığı halen ebeveyni tarafından bağlanan yavrucanlar, aynı cümle içerisindeki ana cümlenin yargısını oluşturan yan cümlecikleri de birbirine bağlamayı öğrenemeden, boylarını aşan derin sularda kulaç atmaya başlamış...
 • (bkz: erkeklerde göte kilitlenme)

  aşure kazanı gibi poposu olup tayt giyen üzerine feminist takılan kızlar genel olarak bu durumlardan rahatsız olur. sebebi belli. *
 • isteyen istediği yere istediği kadar bakar. eğer evinizi, mahreminizi dürbünle gözetlemiyorsa, umumi tuvalette kapı aralığından bakmıyorsa, yani bir şekilde sizin mahreminize zorla, sizin isteğiniz dışında aşmıyorsa ortada taciz falan yoktur. olayın erkeği, kadını yok. insanların nereye, ne kadar süreyle bakıp bakmayacağına kimse karışamaz. bakılmasını istemediğimiz yerleri zaten kıyafetle, duvar ile, kapı ile, perde ile, bir şekilde örtüyoruz. taciz olan bu örttüğümüz, sakladığımız yerlere bizim rızamız dışında ulaşılmaya çalışmasıdır.
 • popoma baktığını leş salyalarınla belli ediyorsan tacizdir mesele ki nerede durduğunu biliyor musun ? yoksa eylemin pek bir önemi yok.
  bunlar ramazanda suyu bıngıldaklarına değdirip gargara yapan ve oruca devam eden insanlar.
 • taciz olmayabilir ama zina olduğu kesin.
 • ne giydigime karisamazsin ama ben senin nereye baktigina karisabilirimci feminazileri ampul etrafina toplanan sinekler gibi toplayacak basliktir.

  hayir, degildir, istediginiz yere bakmakta ozgursunuz, kimsenin ideolojik propagandayla ozgurlugunuzu elinizden almasina izin vermeyin
 • ''ilk bakış göz takılmasıdır, ikinci bakış bilinçlidir ve günaha girer''. dini kaidesi bu.

  etik ve ahlaki olarak da durum bu şekilde. ilk bakış herkes için normaldir. bazen bir arabaya kitlenip kalır insan, bazen denize, bazen bir binanın camına, bazen ise bir kızın götüne ya da memesine.

  ben nice erkekler gördüm kızın götüne bakarken onu soyup ayak üstü hayallerinde siken, nice kızlar gördüm erkeğin götüne bakıp türlü türlü fantezisini yanındaki kankasına salyasıyla anlatan.

  o sebepten bence bu durumun erkeği, kadını yok. herkesin götü var ve o göte bakan birileri var. bakan kişinin gerçek niyetini hiçbir zaman bilemeyeceğimizden dolayı, fiziksel bir durum gerçekleşmediği ya da bakma olayı çok farklı boyutlara kaymadığı sürece bence bir şey yok.

  ha şahsi fikrim, evet tacizdir. gözdür takılır; ama defalarca dönüp dönüp bakmak, iç geçirmek alenen tacizdir.
 • popoya bakmak - serbest

  popoyu, poponun sahibine duyuracak şekilde övmek, popoya laf atmak, isim takmak ve benzetmelerde bulunmak - popo sahibinin beyanına göre "sözlü taciz"

  popoya el ya da başka bir uzuvla bilinçli bir şekilde temas etmek, avuçlamak, süreklilik arz edecek sekilde bir temas edip bir çekmek tipindeki fiili olaylar ise "cinsel taciz" olabilir. hukukçu dostlar çok daha iyi bilirler ama bu durumlarda kadın beyanı esastır.
 • medeni ülkelerde yaşanmayan sorun. bir insanın yüzüne de belli bir süre dik dik baksanız rahatsız olur. kalçamız güzel olduğu için bakıyorsunuz tamam, biraz bakmaktan bir şey olmaz. tamam bakın bir şey demiyoruz ama fantezilerinizi yaşadığınızı belli edercesine dalıp gitmeyin.

  not: erkeğim.
 • kişisel alana müdahale olmadığı sürece düpedüz bakılabilir. hatta istenirse eve gidip 31 çekilebilir. sana giren çıkan olmadığı sürece seni ilgilendirmez.

  taciz değildir.