şükela:  tümü | bugün
1908 entry daha
  • istemiştir giymiştir bu kadar basit.
  • giyenin keyfinin öyle buyurması.
  • popoya kadar şort giymek bilimsel ya da mantık önermesi içeren bir seçim ya da davranış biçimi olmadığı için mantıklı bir açıklama, isterseniz iki yüz sayfa daha yazın bulamayacaksınız.

tercih meselesidir. isteyen giyer ve bunun için birilerine mantıklı bir açıklama yapma gereği duymaz. belki erkekleri etkilemek için belki kendini iyi hissettiği için belki poposunun bacakla birleşen kısmını teşhir etmek kişiye ekstra haz verdiği için giyiyordur.

bakın tüm olasılıkları saydım, hangisi mantıklı?
    sanki soruya mantıklı bir cevap bulsalar bilim dünyasına büyük katkıları olacak. insanlar arasındaki bütün sorunlar çözülecek. erkek kadın ilişkileri rayına girecek. mutlu olacak herkes. işiniz mi yok?
    bir de mantıklı açıklama arıyormuş albert’ler, newton’lar. gidin başka şeylere mantıklı cevaplar arayın. gerçi soruyu nasıl soracağınızı daha bilmiyorsunuz.
  • giyen ablalar açıklama olarak “çünkü hava sıcak” demeyi bıraksın lütfen çünkü yemiyoruz. zira üç santim daha uzununu giydiğinde yaşadığın serinlik de çok farklı değildir. götün güzelse, giyebilecek kadar cesursan “giyiyorum çünkü insanların götüme bakması hoşuma gidiyor” da diyebilirsin.
  • giyenin keyfine sorulması gereken açıklamadır.
    biz herkesi (çarşaflıları da -neden gerekiyorsa?)
    destekliyoruz efem, giysinler; salınsınlar.
    bir söz edenin bir hareket çekenin canına okurlar.
    (bkz: gözlerini kapatarak örtünenenlerin mantıklı açıklaması)
    (bkz: gözleri örtecek kadar çarşafın mantıklı açıklaması)
  • sahilde olur, yatarken olur, ama şehrin içinde olmaz. teshircilige girer.
  • zamanında ahlaksız ve sorumsuz orospu çocuğu mahmut şu şekilde açıklamıştır “orospu lafini kötü anlamda almayin lütfen. kadinlarin cogunun iclerinde gizli veya acik bir orospu ruhu vardir.“
  • mantıklı açıklaması yoktur. tercih meselesidir.
  • üzümü ye, bağını sorma.
  • götüne güvendiği içindir.
353 entry daha