şükela:  tümü | bugün
97 entry daha
 • ab kategorisinde börü gibi kaliteli bir yapımı ratinglerde geçmiş yarışmadır. börüyü çarşambaya koyanlara mı sövmeli, popstar izleyenlere mi bilemedim şimdi...
 • (bkz: kaldırıyorum, kalkıyor mu?)

  izlerken tüm duyularımın eski popstar yarışmasını aradığını fark ettiğim televizyon ses yarışması.

  nerede o 104 yazıp 3004 e gönderdiğimiz zamanlar?

  ilk bölümü yorumlayacak olursak..
  yarışmacılardan başlayalım. çoğunda kılık kıyafet olarak sahne adabı göremedim. yukarda türkü barlardan toplanıp getirilmişler denmiş bu böyle olmak zorunda çünkü can bonomo, armağan çağlayan, deniz seki gibi isimlerin jürilik yaptığı yere “yarışmacı olarak” tutup haktan canevi ve oğuz aksaç gibi isimler getirilemez.
  jüri oturuş düzeni yeni nesil programları takip etmekle hata etmiş. yarışmacı eskiden jüri ile seyircinin arasında sahne alırdı ve göze hitabı daha başarılıydı.
  orhan gencebay’ın olmaması işleri biraz cıvıtmış eski ciddiyeti göremedim ben. eskiden diva ile babanın tartışmalarını hatırlayın en küçük nota hatasına kadar sorun çıkardı yarışmada. şimdi o ciddiyetin yerini, yaşının küçük gösterdiğini söyleyen yarışmacıya 100 puan vermek almış. kısaca her bölümü eurovision havasında olan jürinin, yarışmacının, konukların hatta seyircinin bile takım elbiseyle geldiği o yarışmanın sadece adı kalmış.
 • bülent ersoy'a maruz kaldığımız program.

  herkes bu kadını yağlama pohpohlama derdinde. ayrıca kadın ekranlar için çok kötü görünüyor. bildiğin kötü görünüyor.
 • daha cok popstar arabesk formatinda olmus program.. ayrica bülent ersoy eglenceli kadin.. ha bir de can bonomo ne alaka..