• popstar 2000lerin başında tutulmuş çok iyi bir yapımdı ama şu an o ses türkiye kadar tutulması mümkün durmuyor. hem format hem de jüriden kaynaklı.
  • bülent ersoy un star , diğerlerinin pop olduğu yarışmacık.
  • nihal kurtuluş-mercy şarkısı ile programın sadece arabesk ve pop şarkılardan oluşmadığını eğitimli bi sesin programa ne kadar farklılık getirdiğinide görmüş olduk. jurileride artık popülaritesine göre değil kaliteye göre seçseler belki izleyici beğenisi de artar.
  • allah belanızı vermesin ne diyeyim. başlığı ilk gördüğümde başlığın popstar 2008 yazılacağını düşünmüştüm (bir entry de armağan mıdır her kimse ile deniz seki ismini görünce bir de yazılanları görünce başlıklar karşıtı diye düşündüm). meğer cidden bu program tekrar başlamış. deniz sekide de ne yüz varsa jüri olarak çıkmış ya ne diyeyim.
    bir de sunucu da aynı eleman (artık kimse)
  • türkiye nin bu sektördeki ne kadar aşağılarda olduğunu gösteren en son kanıt oluyor bence
  • bu popstar yarışmalarında ünlü olmuş kimse var mı?yok
    irem derici falan demeyin. o kadın zaten bu piyasanın içinde olan bir babanın kızı,bergüzar korel in kuzeni. yani zaten şu anda çlıştığı kşilerin hepsini,hülya avşar dahil önceden tanıyordu. ne halt etmye katıldı yarışmaya anlamadım.
    yani hiiç bir halta yaramayan yarışma programı.
  • "puan kilitlemek" tabirini literatüre sokmuş yarışmadır.
  • ab kategorisinde börü gibi kaliteli bir yapımı ratinglerde geçmiş yarışmadır. börüyü çarşambaya koyanlara mı sövmeli, popstar izleyenlere mi bilemedim şimdi...
  • (bkz: kaldırıyorum, kalkıyor mu?)

izlerken tüm duyularımın eski popstar yarışmasını aradığını fark ettiğim televizyon ses yarışması.

nerede o 104 yazıp 3004 e gönderdiğimiz zamanlar?

ilk bölümü yorumlayacak olursak..
    yarışmacılardan başlayalım. çoğunda kılık kıyafet olarak sahne adabı göremedim. yukarda türkü barlardan toplanıp getirilmişler denmiş bu böyle olmak zorunda çünkü can bonomo, armağan çağlayan, deniz seki gibi isimlerin jürilik yaptığı yere “yarışmacı olarak” tutup haktan canevi ve oğuz aksaç gibi isimler getirilemez.
    jüri oturuş düzeni yeni nesil programları takip etmekle hata etmiş. yarışmacı eskiden jüri ile seyircinin arasında sahne alırdı ve göze hitabı daha başarılıydı.
    orhan gencebay’ın olmaması işleri biraz cıvıtmış eski ciddiyeti göremedim ben. eskiden diva ile babanın tartışmalarını hatırlayın en küçük nota hatasına kadar sorun çıkardı yarışmada. şimdi o ciddiyetin yerini, yaşının küçük gösterdiğini söyleyen yarışmacıya 100 puan vermek almış. kısaca her bölümü eurovision havasında olan jürinin, yarışmacının, konukların hatta seyircinin bile takım elbiseyle geldiği o yarışmanın sadece adı kalmış.
  • bülent ersoy'a maruz kaldığımız program.

herkes bu kadını yağlama pohpohlama derdinde. ayrıca kadın ekranlar için çok kötü görünüyor. bildiğin kötü görünüyor.
hesabın var mı? giriş yap