şükela:  tümü | bugün
 • bir youtube kanalı. fazla takipçisi yok.
  fakat son derece yalın biçimde belgeselleri var her gece uykuya bu belgeseller ile dalıyorum. (evet diğer tüm uzay belgesellerini bitirdim)
 • youtube üzerinde gerçekten kaliteli içerik üreten sayılı kanallardan biri. kendilerine haddim olmadan şu tavsiyede bulunmak istedim: anlatıcı arkadaş diksiyon konusunda biraz kendini geliştirmeli. severek takip ediyoruz.
 • yaptığın paylaşımlar için teşekkür etmek istedim.mükemmel bir youtube kanalı,yeni videoları dört gözle bekliyorum.en çok izlediğim belgeleselin dinozorlar ve öncesi :)
 • gecelerimin olmazsa olmaz youtube kanalı. özellikle kullandıkları görsellerle uzay meraklılarını kendilerine hayran bırakıyorlar. yalnız videoları seslendiren abimizin diksiyonunu biraz daha geliştirmesini öneriyorum. onu dışında yaptıkları işten dolayı hepsine saygılarımı sunuyorum.
 • bilim ve teknoloji üzerine içerikler üreten youtube kanalı.

  yukarıda da belirtildiği üzere gece yatmadan önce izlenilmesi gereken videolara sahip. yanlış anlaşılmasın içerikler sıkıcı değil aksine çok güzel fakat, nedenini bilmediğim bir şekilde şayet yatakta iseniz birden uykuya dalabiliyorsunuz.

  kullanılan görseller ve anlatıcının sesi uykuya dalmanıza sebep olarak düşünüyorum. cidden kaliteli içerik, sade anlatım ve insanların dikkatini çeken konulara değiniliyor. bu tip bir kanalın yeteri kadar takipçi sayısı olmaması ise üzücü.
 • gerçekten emek sarfedilmiş, kaynak verilerek aşırma olmadan hazırlanmış youtube kanalı.
  eğer astronomiye biraz ilginiz varsa sıkıcı olmayan görseller ve içerik ile ilginiz daha da artacak.
  bir de kanalıma üye olmayı unutmayın diyen bir gerzek yok.
 • diğer kanalların aksine popüler bilim tv kanalı, konuları anahatlarıyla anlatmak yerine, diğerlerinde bulamayacağınız detayları da size aktarıyor.

  belgesellerini izlerken sizi "kanalıma abone olun" gibi şeylerle sıkmıyor.

  pek bilinmeyen ikinci bir kanalları da bilinenin arkasındaki en ilginçler

  üstteki entrylerde anlatıcının ses tonu ve diksiyonu hakkında yapılan küçük eleştirilere ben de aynen katılıyorum.

  ayrıca bölümlerin başlarındaki kaynak kısmı biraz daha uzun süre ekranda kalırsa daha kullanışlı olur, özellikle bazı bölümlerde bu süre 1-2 saniye ile sınırlandırılmış.

  umarım buraları okurlar ve önerilerimizi dikkate alırlar, severek takip ediyoruz.
 • en sevdiğim kanallardan. oturup saatlerce izliyorum bazen. baya emek verilmiş belli ki.
 • verilmiş büyük emekler karşısında kendimi borçlu hissederim. bu youtube kanalı karşısında da öyle hissettim.
  seçtiği konu hakkında son derece doyurucu, derinlemesine bilgi veriyor.

  uyumadan açar dinlerdim sonra anladım ki en uyanık halimle tekrar tekrar izlemem gerek. öyle dolu bir kanal. yolunuz açık olsun.
 • link verelim de tam olsun, ulaşabileceğiniz adresi şudur...