şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir youtube kanalı. fazla takipçisi yok.
    fakat son derece yalın biçimde belgeselleri var her gece uykuya bu belgeseller ile dalıyorum. (evet diğer tüm uzay belgesellerini bitirdim)
  • youtube üzerinde gerçekten kaliteli içerik üreten sayılı kanallardan biri. kendilerine haddim olmadan şu tavsiyede bulunmak istedim: anlatıcı arkadaş diksiyon konusunda biraz kendini geliştirmeli. severek takip ediyoruz.
  • gecelerimin olmazsa olmaz youtube kanalı. özellikle kullandıkları görsellerle uzay meraklılarını kendilerine hayran bırakıyorlar. yalnız videoları seslendiren abimizin diksiyonunu biraz daha geliştirmesini öneriyorum. onu dışında yaptıkları işten dolayı hepsine saygılarımı sunuyorum.
  • bilim ve teknoloji üzerine içerikler üreten youtube kanalı.

yukarıda da belirtildiği üzere gece yatmadan önce izlenilmesi gereken videolara sahip. yanlış anlaşılmasın içerikler sıkıcı değil aksine çok güzel fakat, nedenini bilmediğim bir şekilde şayet yatakta iseniz birden uykuya dalabiliyorsunuz.

kullanılan görseller ve anlatıcının sesi uykuya dalmanıza sebep olarak düşünüyorum. cidden kaliteli içerik, sade anlatım ve insanların dikkatini çeken konulara değiniliyor. bu tip bir kanalın yeteri kadar takipçi sayısı olmaması ise üzücü.
  • gerçekten emek sarfedilmiş, kaynak verilerek aşırma olmadan hazırlanmış youtube kanalı.
    eğer astronomiye biraz ilginiz varsa sıkıcı olmayan görseller ve içerik ile ilginiz daha da artacak.
    bir de kanalıma üye olmayı unutmayın diyen bir gerzek yok.