• botanical koleksiyonu efsane olan porselenci. çok beğendim almaya karar verdim ama ürünlerin fiyatı dolar kuru gibi maşallah sürekli artıyor!
    bi kaç haftadır fiyatları takip ediyorum, ilk baktığımda alsam ürün başına 15-20 tl kardaydım. fiyat politikasını anlamış değilim.
    ayrıca bir adet çorba kasesi 50 tl olmamalı porland, seni kınıyorum!!
  • ankara atlantis avm'deki şubelerini gezdim çıkarken kasada kasiyerin sandalyesi olmadığı dikkatimi çekti.
    böyle bütün gün ayakta duruyormus, sandalye yasakmış. mola periyodunu sıkılaştırmislardir diyerek bi heves mola sıklığını sordum 1 kezmis, 1saat falan...

buradan bir müşteriniz olarak porland yönetimine sesleniyorum.

en kısa zamanda ilkel ve köleci yönetim zihniyetinizi gözden geçirip tanık olduğum bu garabete son verin.

hayırdır ingiltere kralicesi mi geliyor alışverişe -1 deki mağazaniza? işsiz ordusuna güvenip calisaniniza eziyet etmeniz son derece hukuksuz ve firmanızı küçük düşürücü.

mesai boyunca calisiyor olsa, vakit hizli gecer ve yorulmaz. hayır kimse de yok mağazada.

bana ampirik bir müdürün icadı gibi geldi. umarim oyledir de bu sacmaliga biran önce son verilir.
  • internetten çok kararsız kalarak da olsa aldığım 86 parça spektrum yemek takımımdan çok memnun olduğumu ve bulaşık makinasında yıkamayın demelerine rağmen 70 derecede dahi yıkadığımda bozulma olmaması çok güzel.
    ayrıca kargolama süreci gayet hızlı idi.
    kırık gelen 3 parçayı hiçbir sorun çıkartmadan düzelttiler.
    yeni gelen ürünlerin teslim süresinde de hiçbir sıkıntı yaşamadım.
    cosmos serisini de makinada yıkıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.

çok memnunum kendilerinden.
  • haziran 2004 reklam kampanyası için yıllarca para biriktirip, binlerce insana "porland aşktır kadınla, porland aşktaır kadında." cingılını söyletmeyi amaçlamış porselen firması.
  • antalya'da 3 katlı mağazası bulunan ve mini mini defolu, envai çeşit porselenlerin 3. katta sudan ucuza satıldığı marka. tekerlekli market arabanızı alıp içini dolduruyorsunuz, komik rakamlarla neşeli şen ayrılıyorsunuz efendim.
  • su sıralar reklamları cok sıklıkla görülen,müziği de güzel olmuş dedirten marka.bir de balerin var reklamda.tabakların fincanların üzerinde dans ediyor
  • fabrikasının önünden geçerken otobus penceresinden hayata bakmak eylemi neticesinde fark edilen, siluetler gibi bir heykelciğe sahip ateş ve toprak aşkı.

http://www.porland.com.tr/
  • porseleni ingiliz kili ile türk ateşini birleştirerek yapan firma.
    reklamında böyle diyor. hadi ingiliz çamuru neyse de; türk ateşi ne demek diye düşündürtüyor insana.
    (bkz: hayret birşey)
  • mümkünse netten değil mağazasından alışveriş yapın.sezonda 65 tl olup indirimde internet mağazasında 35 e düşen ürün mağazasında 12 tl olmuştu. bir çok ürün için karşılaştırma imkanı buldum hepsinde durum benzer.

edit: ayrıca gezinirken sizi kanser yapabilecek derecede boktan bir internet mağazaları vardır.aylardır aynı sorun düzeltmiyorlar kimsenin umurumda değil sanırsam sitenin durumu.
  • tüm dünya ikea'larında satılan porselenleri üreten firmadır. üretiminin önemli bir bölümünü ikea'ya satar.
hesabın var mı? giriş yap